Jak jste již pravděpodobně zjistili z médií, čelíme složité situaci na celém světě. Nepostradatelné suroviny jsou stále vzácnější, náklady na energie prudce vzrostly a dodavatelské řetězce jsou na mnoha místech narušeny. Bohužel, ani tento vývoj nás nemine. Abychom mohli i nadále fungovat tak efektivně a spolehlivě jako doposud, nezbývá nám než navýšit ceny našich produktů.

Krmivo a doplňky pro kočky - "I love my Cat"

32 položek celkem
dose huhn klein 500x500
39 Kč

Masová konzerva pro kočky s extra čerstvým kuřecím masem. Zajišťuje zdravé trávení a lesklou srst. Žádná přidaná barviva, chutě ani konzervační látky.

25200
dose lachs truthahn klein 500x500
39 Kč

Masová konzerva pro kočky s lososem a krůtím masem. Zajišťuje zdravé trávení a lesklou srst. Žádná přidaná barviva, chutě ani konzervační látky.

25202
insekten soft snack ilmc 500x500
40 Kč

Zdravá a obzvláště chutná svačinka pro kočky s hmyzem. Ideální pro kočky s citlivým zažíváním, nebo s potravinovými alergiemi. Bez umělých přísad.

25301
Lamm Soft Snack 1650x1650 800x800
40 Kč

Zdravá a obzvláště chutná svačinka pro kočky s jehněčím masem. Ideální pro kočky s citlivým zažíváním. Bez umělých přísad.

25302
dose insekten klein 500x500
48 Kč

Krmivo pro kočky s potravinovou alergií. Vhodné také při zánětech slinivky, žaludku a při zánětu kůže. Žádná přidaná barviva, chutě ani konzervační látky. 

25201
new immun pulver35g 1650x1650 2 500x500
189 Kč

Pro posílení imunitního systému vaší kočky, např. po očkování, operacích, nebo po vysokém vyčerpání. Bez umělých přísad.

25109
new nierenkraft pulver35g 1650x1650 2 500x500
189 Kč

Pro posílení funkce ledvin koček. Vhodné podávat při zánětu ledvin, při výskytu močových kamenů, při inkontinenci a při zánětu uší. 

25100
s kuřetem
245 Kč

Kompletní vyvážené krmivo pro kočky s kuřecím masem. Podporuje správnou funkci střev, podporuje zdravou pokožku a srst. Pomáhá snížit zápach z výkalů.

25001
gastrorelax pulver35g
246 Kč

 Přírodní přípravek Gastro Relax je určen pro kočky postižené dočasnými trávicími potížemi (akutní průjem).

25107
Bez názvu
265 Kč

Kompletní vyvážené krmivo pro kočky s příchutí lososa. Podporuje správnou funkci střev, podporuje zdravou pokožku a srst. Pomáhá snížit zápach z výkalů.

25002
ILMCMakrele front 500x500
270 Kč

Zdravá a obzvláště chutná svačinka pro kočky. Ideální pro kočky s citlivým zažíváním, nebo s potravinovými alergiemi. Bez umělých přísad.

25300
dental pulver35g
310 Kč

Přirozeně redukuje zubní kaz a zápach z ústní dutiny koček. Pomáhá udržovat každodenní péči o chrup a dlouhodobě udržuje zdravé dásně.

25104
Nahoru
Další produkty

Suché granule pro kočky bez obilí

Kvalitní suché krmivo bez obilí je pro kočky zvláště vhodné a umožňuje jim je správně krmit, čímž můžete optimálně podporovat vitalitu a pohodu svého čtyřnohého přítele. Kromě toho také zajistíte, aby vaše kočka dostávala všechny potřebné živiny ve správném množství.

Proč je krmivo pro kočky bez obilí tou správnou volbou?
 

Kočky byly vždy masožravci. To znamená, že jejich trávicí systém a zuby jsou navrženy tak, aby využívaly živočišné tuky a bílkoviny. Aby vaše kočka mohla ze svého jídla získat co nejlepší užitek, živočišné složky by vždy měly tvořit hlavní část potravy.

Je tedy logické, že suché krmivo pro kočky by mělo být vždy bez obilí a co nejvyšší v živočišných bílkovinách a tucích.

Bohužel se však mnoho výrobců suchých krmiv pro kočky spoléhá na obilí jako přísadu. Zejména u zvláště levných produktů je to často hlavní složka krmiva, ale ani u údajně vysoce kvalitního suchého krmiva není neobvyklé, že v seznamu složek jsou obiloviny.

I když výrobní náklady mohou být nízké, obilniny jako pšenice jsou pro vaši kočku vážným problémem. Protože, stejně jako u všech masožravců, trávicí systém není schopen tuto složku správně používat, takže nesnášenlivost a trávicí potíže obvykle dostaví.

Suché krmivo pro kočky bez obilí Vám pomůže tomu zabránit a umožňuje vám nakrmit svého čtyřnohého přítele způsobem, který je co nejvhodnější pro daný druh a přesto nekomplikovaný.

Miluji svou kočku - bezobilné krmivo pro kočky v prvotřídní kvalitě

Nedělejte kompromisy v kvalitě krmiva pro kočky. Krmivo "Miluji svou kočku" přesvědčuje pečlivě vybranými ingrediencemi v prvotřídní kvalitě a šetrnou výrobou, ve které jsou cenné ingredience uchovány co nejlépe.

Suché krmivo bez obilí pro kočky je v současné době k dispozici v následujících variantách:
 
 • Granule pro kočky s kuřecím masem
 • Granule pro kočky s lososem
 • Granule pro kočky s hmyzím proteinem (ideální krmivo pro alergické kočky)

    Přehled nejdůležitějších výhod suchých krmiv pro kočky bez obilí:

 • Bohaté na živočišné bílkoviny a tuky
 • Lepší stravitelnost díky absenci obilí
 • S hodnotnými omega-3 tuky
 • Zelenina a ovoce jako kompatibilní zdroje uhlohydrátů
 • Vhodné krmivo pro kočky pro lepší pohodu
 • K dispozici ve třech chutných variantách
 • Vhodné také pro alergiky s hmyzím proteinem
 • Optimální složení pro silný imunitní systém
 • Snadno stravitelný a kompatibilní s ledvinami
 • Ideální pro dobrou kvalitu srsti a kůže
 • S důležitými živinami pro stabilitu kostí

Složení krmiva zajišťuje nesrovnatelnou chuť a optimální výživu Vaší kočičky. Díky přírodním surovinám je naše krmivo snadno stravitelné. Speciální složení našeho 360 ° vitálního konceptu podporuje zdravé trávení a funkci ledvin, podporuje stabilitu kostí a posiluje imunitní systém. Kromě toho zajišťuje zdravou pokožku a hustou, lesklou srst, čímž zajišťuje vaší kočce dlouhodobou vitalitu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení