Krmivo a doplňky pro kočky - "I love my Cat"

Suché granule pro kočky bez obilí

Kvalitní suché krmivo bez obilí je pro kočky zvláště vhodné a umožňuje jim je správně krmit, čímž můžete optimálně podporovat vitalitu a pohodu svého čtyřnohého přítele. Kromě toho také zajistíte, aby vaše kočka dostávala všechny potřebné živiny ve správném množství.

Proč je krmivo pro kočky bez obilí tou správnou volbou?
 

Kočky byly vždy masožravci. To znamená, že jejich trávicí systém a zuby jsou navrženy tak, aby využívaly živočišné tuky a bílkoviny. Aby vaše kočka mohla ze svého jídla získat co nejlepší užitek, živočišné složky by vždy měly tvořit hlavní část potravy.

Je tedy logické, že suché krmivo pro kočky by mělo být vždy bez obilí a co nejvyšší v živočišných bílkovinách a tucích.

Bohužel se však mnoho výrobců suchých krmiv pro kočky spoléhá na obilí jako přísadu. Zejména u zvláště levných produktů je to často hlavní složka krmiva, ale ani u údajně vysoce kvalitního suchého krmiva není neobvyklé, že v seznamu složek jsou obiloviny.

I když výrobní náklady mohou být nízké, obilniny jako pšenice jsou pro vaši kočku vážným problémem. Protože, stejně jako u všech masožravců, trávicí systém není schopen tuto složku správně používat, takže nesnášenlivost a trávicí potíže obvykle dostaví.

Suché krmivo pro kočky bez obilí Vám pomůže tomu zabránit a umožňuje vám nakrmit svého čtyřnohého přítele způsobem, který je co nejvhodnější pro daný druh a přesto nekomplikovaný.

Miluji svou kočku - bezobilné krmivo pro kočky v prvotřídní kvalitě

Nedělejte kompromisy v kvalitě krmiva pro kočky. Krmivo "Miluji svou kočku" přesvědčuje pečlivě vybranými ingrediencemi v prvotřídní kvalitě a šetrnou výrobou, ve které jsou cenné ingredience uchovány co nejlépe.

Suché krmivo bez obilí pro kočky je v současné době k dispozici v následujících variantách:
 
 • Granule pro kočky s kuřecím masem
 • Granule pro kočky s lososem
 • Granule pro kočky s hmyzím proteinem (ideální krmivo pro alergické kočky)

    Přehled nejdůležitějších výhod suchých krmiv pro kočky bez obilí:

 • Bohaté na živočišné bílkoviny a tuky
 • Lepší stravitelnost díky absenci obilí
 • S hodnotnými omega-3 tuky
 • Zelenina a ovoce jako kompatibilní zdroje uhlohydrátů
 • Vhodné krmivo pro kočky pro lepší pohodu
 • K dispozici ve třech chutných variantách
 • Vhodné také pro alergiky s hmyzím proteinem
 • Optimální složení pro silný imunitní systém
 • Snadno stravitelný a kompatibilní s ledvinami
 • Ideální pro dobrou kvalitu srsti a kůže
 • S důležitými živinami pro stabilitu kostí

Složení krmiva zajišťuje nesrovnatelnou chuť a optimální výživu Vaší kočičky. Díky přírodním surovinám je naše krmivo snadno stravitelné. Speciální složení našeho 360 ° vitálního konceptu podporuje zdravé trávení a funkci ledvin, podporuje stabilitu kostí a posiluje imunitní systém. Kromě toho zajišťuje zdravou pokožku a hustou, lesklou srst, čímž zajišťuje vaší kočce dlouhodobou vitalitu.

33 položek celkem
s kuřetem
255 Kč

Kompletní vyvážené krmivo pro kočky s kuřecím masem. Podporuje správnou funkci střev, podporuje zdravou pokožku a srst. Pomáhá snížit zápach z výkalů.

25001
1,2kg Insekten - hmyzí granule pro kočky
375 Kč

Krmivo pro kočky s potravinovou alergií. Vhodné také při zánětech slinivky, žaludku a při zánětu kůže. Žádná přidaná barviva, chutě ani konzervační látky. 

25003
Bez názvu
272 Kč

Kompletní vyvážené krmivo pro kočky s příchutí lososa. Podporuje správnou funkci střev, podporuje zdravou pokožku a srst. Pomáhá snížit zápach z výkalů.

25002
dose huhn klein 500x500
39 Kč

Masová konzerva pro kočky s extra čerstvým kuřecím masem. Zajišťuje zdravé trávení a lesklou srst. Žádná přidaná barviva, chutě ani konzervační látky.

25200
dose insekten klein 500x500
48 Kč

Krmivo pro kočky s potravinovou alergií. Vhodné také při zánětech slinivky, žaludku a při zánětu kůže. Žádná přidaná barviva, chutě ani konzervační látky. 

25201
dose lachs truthahn klein 500x500
39 Kč

Masová konzerva pro kočky s lososem a krůtím masem. Zajišťuje zdravé trávení a lesklou srst. Žádná přidaná barviva, chutě ani konzervační látky.

25202
ILMCMakrele front 500x500
270 Kč

Zdravá a obzvláště chutná svačinka pro kočky. Ideální pro kočky s citlivým zažíváním, nebo s potravinovými alergiemi. Bez umělých přísad.

25300
shiimun calm
647 Kč

Shiimun Calm je přírodní doplněk stravy, který pomáhá s úzkostí, nervozitou a nadměrným stresem

28510
shiimun dental produktbild 1650x1650
647 Kč

Shiimun Dental je přírodní doplněk stravy, který pomáhá při usazování plaku a zubního kamene

28553
shiimun gastro
647 Kč

Shiimun Gastro je přírodní doplněk stravy, který pomáhá při problémech s trávením, jako je nadýmání, průjem, pálení žáhy a nechutenství.

28512
120g Shiimun Immun - posílení imunity - prášek
Akce Tip
647 Kč –10 %
582 Kč

Pro posílení imunity psa, po operacích, při nachlazení, pro staré a oslabené psy, pro březí feny a kočky. Bez umělých přísad.

28516
shiimun skin
647 Kč

Shiimun Skin je přírodní doplněk stravy, který pomáhá s problémy s kůží a srstí, jako jsou lupy, suchá kůže, matná srst nebo vypadávání chlupů

28514
Nahoru
Další produkty