Lisované za studena

9 položek celkem
new bellfor messbecher 1650x1650
Novinka Tip
Odměrka
Skladem (4 ks)
56 Kč

Vysoce kvalitní odměrka pro odměření správného množství krmiva

99982
Wiesen schmaus kuřecí 4kg
504 Kč

Zastudena lisované granule s kuřecím masem. Ideální pro psy s citlivým zažíváním. Výborná alternativa BARF. Bez obsahu obilí, kukuřice, sóji, soli a chemické konzervace.

28431
Wiesen schmaus kuřecí Junior 4kg
504 Kč

Za studena lisované krmivo pro štěňata, březí a kojící feny. Ideální pro psy citlivým zažíváním. Výborná alternativa BARF. Bez obsahu obilí, kukuřice, sóji, soli...

28433
Forstbach schmaus losos a pstruh 4kg
540 Kč

Zastudena lisované granule s čerstvým lososem a pstruhem. Určené pro psy s citlivým zažíváním. Bez obsahu obilí, kukuřice, sóji, soli a chemické konzervace.

28418
naturgut schmaus hmyz
680 Kč

Zastudena lisované granule s hmyzím proteinem. Ideální pro psy s potravinovou alergií, s citlivým zažíváním, se zánětem slinivky, nebo s kožními problémy. 

28436
Wiesen schmaus kuřecí Junior 10kg1
1 240 Kč

Zastudena lisované granule s kuřecím masem. Ideální pro psy štěňata, březí a kojící feny. Výborná alternativa BARF. Bez obsahu obilí, barviv, sóji, soli a chemické...

28434
Wiesen schmaus kuřecí 10kg1
1 350 Kč

Zastudena lisované granule s kuřecím masem. Ideální pro psy s citlivým zažíváním. Výborná alternativa BARF. Bez obsahu obilí, kukuřice, sóji a soli a chemické konzervace.

28432
Forstbach schmaus losos a pstruh 10kg 1
1 360 Kč

Zastudena lisované granule s čerstvým lososem a pstruhem. Určené pro psy s citlivým zažíváním. Bez obsahu obilí, barviv, sóji, soli a chemické konzervace

28414
naturgut schmaus hmyz2 10kg
1 570 Kč

Zastudena lisované granule s hmyzím proteinem. Ideální pro psy s potravinovou alergií, s citlivým zažíváním, se zánětem slinivky, nebo s kožními problémy. 

28437

Krmivo pro psy lisované za studena

Olivový olej lisovaný za studena známe všichni. Ale jak přesně vypadá krmivo pro psy lisované za studena? Pro výrobu suchého krmiva pro psy musí být různé složky krmiva drceny a lisovány. Během lisování jsou zbaveny vlhkosti, takže se vytvoří dlouhotrvající suché krmivo (granule). Při procesu lisování se dosáhne různých teplot. Proces lisování za studena je ve skutečnosti šetrný proces při nižších teplotách, nikoli při skutečném chladu. Jídlo se zahřívá pouze na 55 stupňů a cenné živiny jsou tak zachovány.

Krmivo pro psy lisované za studena – dobře stravitelné a výživné

V krmivu lisovaném za studena jsou zachovány všechny důležité živiny jako jsou vitamíny, zdravé mastné kyseliny, aminokyseliny a minerály. Pokud uvažujete o tom, zda byste měli začít s krmením metodou BARF (čerstvé syrové maso, syrovou zeleninu, kosti), může být naše krmivo pro psy skvělou alternativou. Jedná se o velmi výživné a plnohodnotné krmení pro psy.

Na rozdíl od barfování vyžaduje naše krmivo pro psy lisované za studena méně úsilí při krmení a je skvělé pro dlouhodobé skladování nebo jako alternativa čerstvého masa při cestování.

Další výhodou suchého krmiva lisovaného za studena je to, že může bezpečně předcházet nemocem způsobeným nedostatky živin. Psi, kteří měli problémy se suchým krmivem, si teď mohou na našich krmivech Forstbach-Schmaus, Naturgut-Schmaus, Wiesen-Schmaus a Wiesen-Schmaus Junior dobře pochutnat, jelikož obsahují ingredience nejvyšší kvality a jsou naprosto bez obilovin.

Zabraňte nadváze a podvýživě u psa

Vynikající nutriční složení krmiva pro psy také zajišťuje, že váš pes nebude mít při správném krmení nadváhu. Toto krmivo lisované za studena je výborné i tehdy, má-li váš pes potíže s nadváhou, nebo pokud se u něj objevily známky podvýživy. Vysoká stravitelnost díky přírodní vláknině zajišťuje dokonale vyváženou stravu.