Pamlsky pro kočky

V čem vynikají dobré kočičí svačiny


Výběr občerstvení pro kočky je obrovský. Ne všechny dostupné produkty jsou bohužel vhodné jako zdravé občerstvení pro kočky. Při nákupu je proto nutné zajistit, aby vybrané pochoutky pro kočky splňovaly kritéria.

Jelikož jsou kočky přirozeně masožravci, znamená to zejména, že kočičí svačiny vhodné pro jednotlivé druhy by měly mít vysoký obsah vysoce kvalitních živočišných bílkovin.

Kromě toho by neměly obsahovat cukr ani levná plniva, jako je pšenice, protože tyto přísady jsou zdraví škodlivé a z dlouhodobého hlediska obvykle vedou k zažívacím problémům a nesnášenlivosti.

Proč při koupi našich pamlsků neuděláte chybu?


S pamlsky pro kočky od I love my cat si vybíráte zdravé pochoutky pro kočky prvotřídní kvality, protože naše výrobky obsahují pouze vysoce kvalitní přírodní ingredience, které nejen dobře chutnají, ale jsou dobré i pro vaši kočku.

Obecně odmítáme používání podřadných surovin, jako je pšenice nebo vedlejší produkty živočišného a rostlinného původu. Místo toho naše kočičí svačiny poskytují vašemu čtyřnohému příteli cenné živočišné bílkoviny od pečlivě vybraných dodavatelů bílkovin, jako jsou makrely.

Používejte svačinky správně


Se správným občerstvením pro kočky můžete smysluplně obohatit stravu své kočky. Mějte však na paměti, že ani ty nejzdravější pochoutky pro kočky nejsou jediným zdrojem živin.

Základem výživy koček podle potřeb by proto vždy mělo být vysoce kvalitní krmivo pro kočky bez obilí. Pouze tak bude váš čtyřnohý přítel optimálně zásoben všemi živinami, které potřebují pro snad dlouhý a zdravý život kočky.

Kočičí pamlsky jsou perfektní například jako malé občerstvení, nebo odměna při tréninku kočky, stejně jako doplněk inteligenčních hraček, kterými můžete kočku rozumně zaměstnat.

Při určování množství jídla vezměte v úvahu kočičí občerstvení


Nadváha bude mít dříve nebo později fatální následky na zdraví kočky. Z tohoto důvodu je důležité při určování množství jídla v hlavních jídlech vzít v úvahu kalorie přijaté kočičím občerstvením.

To zajistí, že váš čtyřnohý přítel zůstane štíhlý a vitální, i když si užívá své oblíbené kočičí pochoutky.

7 položek celkem
SofthappenInsektenILMCVorderseite 800x800
40 Kč

Zdravá a obzvláště chutná svačinka pro kočky s hmyzem. Ideální pro kočky s citlivým zažíváním, nebo s potravinovými alergiemi. Bez umělých přísad.

25301
Freeze Snack ilmc entenbrust 500x500
104 Kč

Kachní prsa sušená mrazem s nízkým obsahem sacharidů dodá vaší kočičce vysoce kvalitní, živočišné proteiny.

25304
freeze snack ilmc huehnerherzen neu 500x500 kuřecí srdíčka
104 Kč

Kuřecí srdce sušená mrazem s nízkým obsahem sacharidů dodá vaší kočičce vysoce kvalitní, živočišné proteiny.

25118
Freeze Snack ilmc lachsfilet 500x500filety z lososa
104 Kč

Lososové filety sušené mrazem s nízkým obsahem sacharidů dodá vaší kočičce vysoce kvalitní, živočišné proteiny.

25305
Freeze Snack ilmc insekten 1650x1650Kopie 800x800
156 Kč

Hypoalergenní sušenky s hmyzem a mrkví sušené mrazem, s nízkým obsahem sacharidů dodá vaší kočičce vysoce kvalitní, živočišné proteiny.

25307
Freeze Snack ilmc riesengarnelen 800x800
156 Kč

královské krevety sušené mrazem s nízkým obsahem sacharidů dodá vaší kočičce vysoce kvalitní, živočišné proteiny.

25303
ILMCMakrele front 500x500
270 Kč

Zdravá a obzvláště chutná svačinka pro kočky. Ideální pro kočky s citlivým zažíváním, nebo s potravinovými alergiemi. Bez umělých přísad.

25300