Pamlsky pro kočky

3 položek celkem
insekten soft snack ilmc 500x500
40 Kč

Zdravá a obzvláště chutná svačinka pro kočky s hmyzem. Ideální pro kočky s citlivým zažíváním, nebo s potravinovými alergiemi. Bez umělých přísad.

25301
Lamm Soft Snack 1650x1650 800x800
40 Kč

Zdravá a obzvláště chutná svačinka pro kočky s jehněčím masem. Ideální pro kočky s citlivým zažíváním. Bez umělých přísad.

25302
ILMCMakrele front 500x500
270 Kč

Zdravá a obzvláště chutná svačinka pro kočky. Ideální pro kočky s citlivým zažíváním, nebo s potravinovými alergiemi. Bez umělých přísad.

25300

V čem vynikají dobré kočičí svačiny


Výběr občerstvení pro kočky je obrovský. Ne všechny dostupné produkty jsou bohužel vhodné jako zdravé občerstvení pro kočky. Při nákupu je proto nutné zajistit, aby vybrané pochoutky pro kočky splňovaly kritéria.

Jelikož jsou kočky přirozeně masožravci, znamená to zejména, že kočičí svačiny vhodné pro jednotlivé druhy by měly mít vysoký obsah vysoce kvalitních živočišných bílkovin.

Kromě toho by neměly obsahovat cukr ani levná plniva, jako je pšenice, protože tyto přísady jsou zdraví škodlivé a z dlouhodobého hlediska obvykle vedou k zažívacím problémům a nesnášenlivosti.

Proč při koupi našich pamlsků neuděláte chybu?


S pamlsky pro kočky od I love my cat si vybíráte zdravé pochoutky pro kočky prvotřídní kvality, protože naše výrobky obsahují pouze vysoce kvalitní přírodní ingredience, které nejen dobře chutnají, ale jsou dobré i pro vaši kočku.

Obecně odmítáme používání podřadných surovin, jako je pšenice nebo vedlejší produkty živočišného a rostlinného původu. Místo toho naše kočičí svačiny poskytují vašemu čtyřnohému příteli cenné živočišné bílkoviny od pečlivě vybraných dodavatelů bílkovin, jako jsou makrely.

Používejte svačinky správně


Se správným občerstvením pro kočky můžete smysluplně obohatit stravu své kočky. Mějte však na paměti, že ani ty nejzdravější pochoutky pro kočky nejsou jediným zdrojem živin.

Základem výživy koček podle potřeb by proto vždy mělo být vysoce kvalitní krmivo pro kočky bez obilí. Pouze tak bude váš čtyřnohý přítel optimálně zásoben všemi živinami, které potřebují pro snad dlouhý a zdravý život kočky.

Kočičí pamlsky jsou perfektní například jako malé občerstvení, nebo odměna při tréninku kočky, stejně jako doplněk inteligenčních hraček, kterými můžete kočku rozumně zaměstnat.

Při určování množství jídla vezměte v úvahu kočičí občerstvení


Nadváha bude mít dříve nebo později fatální následky na zdraví kočky. Z tohoto důvodu je důležité při určování množství jídla v hlavních jídlech vzít v úvahu kalorie přijaté kočičím občerstvením.

To zajistí, že váš čtyřnohý přítel zůstane štíhlý a vitální, i když si užívá své oblíbené kočičí pochoutky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení