Masové konzervy pro kočky

3 položek celkem
dose huhn klein 500x500
Novinka Tip
35 Kč

Masová konzerva pro kočky s extra čerstvým kuřecím masem. Zajistíte tím tak optimální přísun všech důležitých živin pro dlouhý a zdravý kočičí život.

25200
dose lachs truthahn klein 500x500
Novinka Tip
39 Kč

Masová konzerva pro kočky s lososem a krůtím masem. Zajistíte tím tak optimální přísun všech důležitých živin pro dlouhý a zdravý kočičí život.  

25202
dose insekten klein 500x500
Novinka Tip
48 Kč

Kompletní vyvážené krmivo pro kočky s hmyzím proteinem, pro kočky s potravinovou intolerancí. Podporuje správnou funkci střev, zdravou pokožku a srst. 

25201

Sotva existuje kočka, která by odolala vůni a šťavnaté konzistenci čerstvého masa. To samozřejmě platí jen v případě, že masové konzervy pro kočky se skládají z přírodních ingrediencí a obsahuje hodně čerstvého masa, nebo ryb.

 

Přednosti masových konzerv od "I love my Cat"

Kočky jsou masožravci, její celý trávicí systém je navržen tak, aby využíval živočišné tuky a bílkoviny. Aby byl zajištěn optimální přísun živin, měly by vaše potraviny obsahovat především živočišné složky.

Naproti tomu nevhodné přísady, jako je obilí, nemají místo ve vysoce kvalitním mokrém krmivu pro kočky a mohou dokonce z dlouhodobého hlediska způsobit vážné zdravotní problémy.

Mimo jiné mohou vést k alergiím a nesnášenlivosti, stejně jako problémům s pokožkou a srstí. Jediným důvodem, proč se stále používají při výrobě krmiv pro kočky, jsou jejich náklady. Protože samozřejmě cenově nižší ingredience umožňují snížení výrobních nákladů a prodejní ceny. Pro kočky má však takové mokré krmivo jen nevýhody.

I love my Cat - druhově vhodné mokré krmivo pro kočky v prémiové kvalitě

S naším mokrým krmivem pro kočky nemusíte dělat kompromisy v kvalitě. Protože všechny odrůdy se skládají výhradně z kvalitních surovin, jako je čerstvé maso a droby.

Na našem seznamu ingrediencí a vedlejších produktů živočišného a rostlinného původu budete marně hledat pšeničné nebo sušené kuřecí bílkoviny. Pokud chcete svého čtyřnohého kamaráda nakrmit zdravým a druhově vhodným způsobem, pak máte s naším mokrým krmivem pro kočky jedinečnou šanci.

Naše zdravé mokré krmivo pro kočky je v současné době k dispozici v následujících variantách:

  • Masové konzervy pro kočky s kuřecím masem
  • Masové konzervy pro kočky s krůtím a lososem
  • Masové konzervy pro kočky s hmyzem (vhodné pro zvířata s potravinovými alergiemi)

Ukažte své kočce, že je máte rádi, a přispějte k dlouhému a zdravému životu koček pomocí našeho vysoce kvalitního krmiva.

Stručný přehled nejdůležitějších výhod našich masových konzerv:

  • Obzvláště bohaté na živočišné tuky a bílkoviny
  • Druhově vhodné složení bez obilí
  • S čerstvými surovinami v prvotřídní kvalitě
  • K dispozici také jako hypoalergenní krmivo pro alergiky
  • Podporuje vitalitu a pohodu
  • Snadno stravitelné a dobře snášené
  • K dispozici ve třech lahodných příchutích