Masové konzervy pro kočky

3 položek celkem
dose huhn klein 500x500
39 Kč

Masová konzerva pro kočky s extra čerstvým kuřecím masem. Zajišťuje zdravé trávení a lesklou srst. Žádná přidaná barviva, chutě ani konzervační látky.

25200
dose lachs truthahn klein 500x500
39 Kč

Masová konzerva pro kočky s lososem a krůtím masem. Zajišťuje zdravé trávení a lesklou srst. Žádná přidaná barviva, chutě ani konzervační látky.

25202
dose insekten klein 500x500
48 Kč

Krmivo pro kočky s potravinovou alergií. Vhodné také při zánětech slinivky, žaludku a při zánětu kůže. Žádná přidaná barviva, chutě ani konzervační látky. 

25201

Sotva existuje kočka, která by odolala vůni a šťavnaté konzistenci čerstvého masa. To samozřejmě platí jen v případě, že masové konzervy pro kočky se skládají z přírodních ingrediencí a obsahuje hodně čerstvého masa, nebo ryb.

Přednosti masových konzerv od "I love my Cat"

Kočky jsou masožravci, její celý trávicí systém je navržen tak, aby využíval živočišné tuky a bílkoviny. Aby byl zajištěn optimální přísun živin, měly by potraviny obsahovat především živočišné složky.

Nevhodné přísady jako je obilí, nemají místo ve vysoce kvalitním krmivu pro kočky. Mohou dokonce z dlouhodobého hlediska způsobit vážné zdravotní problémy.

Mimo jiné mohou vést k alergiím a nesnášenlivosti, stejně jako problémům s pokožkou a srstí. Jediným důvodem, proč se stále používají při výrobě krmiv pro kočky, jsou jejich náklady. Protože samozřejmě cenově nižší ingredience umožňují snížení výrobních nákladů a prodejní ceny. Pro kočky má však takové krmivo jen nevýhody.

I love my Cat - vhodné krmivo pro kočky v prémiové kvalitě

S naším krmivem pro kočky nemusíte dělat kompromisy v kvalitě. Protože všechny odrůdy se skládají výhradně z kvalitních surovin, jako je čerstvé maso a droby.

Na našem seznamu ingrediencí a vedlejších produktů živočišného a rostlinného původu budete marně hledat pšeničné, nebo sušené kuřecí bílkoviny. Pokud chcete svého čtyřnohého kamaráda nakrmit zdravým a zcela vhodným způsobem, pak máte s naším krmivem pro kočky jedinečnou šanci.

Naše zdravé krmivo pro kočky je v současné době k dispozici v následujících variantách:

  • Masové konzervy pro kočky s kuřecím masem
  • Masové konzervy pro kočky s krůtím a lososem
  • Masové konzervy pro kočky s hmyzem (vhodné pro zvířata s potravinovými alergiemi)

Ukažte své kočce, že je máte rádi, a přispějte k dlouhému a zdravému životu koček pomocí našeho vysoce kvalitního krmiva.

Stručný přehled nejdůležitějších výhod našich masových konzerv:

  • Obzvláště bohaté na živočišné tuky a bílkoviny
  • Druhově vhodné složení bez obilí
  • S čerstvými surovinami v prvotřídní kvalitě
  • K dispozici také jako hypoalergenní krmivo pro alergiky
  • Podporuje vitalitu a pohodu
  • Snadno stravitelné a dobře snášené
  • K dispozici ve třech lahodných příchutích

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení