Masové konzervy pro kočky

Sotva existuje kočka, která by odolala vůni a šťavnaté konzistenci čerstvého masa. To samozřejmě platí jen v případě, že masové konzervy pro kočky se skládají z přírodních ingrediencí a obsahuje hodně čerstvého masa, nebo ryb.

Přednosti masových konzerv od "I love my Cat"

Kočky jsou masožravci, její celý trávicí systém je navržen tak, aby využíval živočišné tuky a bílkoviny. Aby byl zajištěn optimální přísun živin, měly by potraviny obsahovat především živočišné složky.

Nevhodné přísady jako je obilí, nemají místo ve vysoce kvalitním krmivu pro kočky. Mohou dokonce z dlouhodobého hlediska způsobit vážné zdravotní problémy.

Mimo jiné mohou vést k alergiím a nesnášenlivosti, stejně jako problémům s pokožkou a srstí. Jediným důvodem, proč se stále používají při výrobě krmiv pro kočky, jsou jejich náklady. Protože samozřejmě cenově nižší ingredience umožňují snížení výrobních nákladů a prodejní ceny. Pro kočky má však takové krmivo jen nevýhody.

I love my Cat - vhodné krmivo pro kočky v prémiové kvalitě

S naším krmivem pro kočky nemusíte dělat kompromisy v kvalitě. Protože všechny odrůdy se skládají výhradně z kvalitních surovin, jako je čerstvé maso a droby.

Na našem seznamu ingrediencí a vedlejších produktů živočišného a rostlinného původu budete marně hledat pšeničné, nebo sušené kuřecí bílkoviny. Pokud chcete svého čtyřnohého kamaráda nakrmit zdravým a zcela vhodným způsobem, pak máte s naším krmivem pro kočky jedinečnou šanci.

Naše zdravé krmivo pro kočky je v současné době k dispozici v následujících variantách:

  • Masové konzervy pro kočky s kuřecím masem
  • Masové konzervy pro kočky s krůtím a lososem
  • Masové konzervy pro kočky s hmyzem (vhodné pro zvířata s potravinovými alergiemi)

Ukažte své kočce, že je máte rádi, a přispějte k dlouhému a zdravému životu koček pomocí našeho vysoce kvalitního krmiva.

Stručný přehled nejdůležitějších výhod našich masových konzerv:

  • Obzvláště bohaté na živočišné tuky a bílkoviny
  • Druhově vhodné složení bez obilí
  • S čerstvými surovinami v prvotřídní kvalitě
  • K dispozici také jako hypoalergenní krmivo pro alergiky
  • Podporuje vitalitu a pohodu
  • Snadno stravitelné a dobře snášené
  • K dispozici ve třech lahodných příchutích
5 položek celkem
dose huhn klein 500x500
39 Kč

Masová konzerva pro kočky s extra čerstvým kuřecím masem. Zajišťuje zdravé trávení a lesklou srst. Žádná přidaná barviva, chutě ani konzervační látky.

25200
ilmc dose huhn klein 800x800
39 Kč

Konzerva pro koťata s extra čerstvým kuřecím masem. Zajišťuje zdravé trávení a lesklou srst. Žádná přidaná barviva, chutě ani konzervační látky.

25203
dose lachs truthahn klein 500x500
39 Kč

Masová konzerva pro kočky s lososem a krůtím masem. Zajišťuje zdravé trávení a lesklou srst. Žádná přidaná barviva, chutě ani konzervační látky.

25202
dose insekten klein 500x500
48 Kč

Krmivo pro kočky s potravinovou alergií. Vhodné také při zánětech slinivky, žaludku a při zánětu kůže. Žádná přidaná barviva, chutě ani konzervační látky. 

25201
ilmc insekten mockup 200g1 800x800
Novinka Tip
78 Kč

Krmivo pro kočky s potravinovou alergií. Vhodné také při zánětech slinivky, žaludku a při zánětu kůže. Žádná přidaná barviva, chutě ani konzervační látky. 

25204