Jak jste již pravděpodobně zjistili z médií, čelíme složité situaci na celém světě. Nepostradatelné suroviny jsou stále vzácnější, náklady na energie prudce vzrostly a dodavatelské řetězce jsou na mnoha místech narušeny. Bohužel, ani tento vývoj nás nemine. Abychom mohli i nadále fungovat tak efektivně a spolehlivě jako doposud, nezbývá nám než navýšit ceny našich produktů.

Apoquel pro psy

Apoquel je veterinární léčivý přípravek obsahující účinnou látku oliacitinib a dostupný v různých silách pro psy různých hmotností. Lék se používá k léčbě psů trpících těžkým svěděním v důsledku alergie.

Alergie jsou u psů běžné 

Alergie jsou u psů rozšířené a projevují se u postižených zvířat hlavně masivními kožními problémy. Přidružené svědění způsobuje, že alergičtí psi se neustále škrábají a kousají.

To dříve nebo později vede k holohlavým skvrnám a otevřeným ranám, které zhoršují kožní problémy a svědění. V některých případech je svědění způsobené alergií dokonce tak silné, že pes těžko odpočívá a v noci nemůže správně spát.

Apoquel je speciálně vytvořen tak, aby potlačoval svědění a zabraňoval nadměrnému poškrábání a kousání. Jak ukazují četné zprávy, Apoquel často pomáhá významně zmírnit příznaky a výrazně zvýšit kvalitu života psů postižených alergiemi.

Apoquel může u psů způsobit průjem

Přestože je Apoquel velmi účinný a u zdravých zvířat nejsou téměř žádná rizika, může tento léčivý přípravek vyvolat různé vedlejší účinky.

Jak uvádí majitelé psů, zahrnuje to zejména průjem, ke kterému často dochází v důsledku užívání Apoquelu.

Krmivo pro psy s hmyzím proteinem: pro psy s průjmem

Vzhledem k tomu, že průjem vede k nadměrnému úbytku tekutin a nedostatečné výživě, je důležité tento potenciální vedlejší účinek přípravku Apoquel nebrát lehce.

Pokud vaši čtyřnozí přátelé trpí průjmem, doporučujeme vám krmivo pro psy s hmyzím proteinem.

Krmivo je k dispozici v následujících třech variantách:

Hmyzí protein z larev černého vojáka nemá prakticky žádný alergický potenciál, a proto je ideálním zdrojem bílkovin pro hypoalergenní psy.

Kromě toho jsou všechny tři odrůdy našeho krmiva pro psy s hmyzími bílkovinami velmi dobře stravitelné a zajišťují optimální konzistenci výkalů, takže jsou ideální pro krmení psů s průjmem.

Mnoho majitelů psů nám říká, že nesnášenlivost krmiva jejich psů zcela vymizela výhradním krmením jednou ze tří odrůd našeho hypoalergenního krmiva pro psy a od té doby je podávání léků zbytečné.

Užitečné výživové doplňky jako podpora

Stejně jako u všech léků není použití Apoquelu pro organismus vašeho psa vhodné, proto doporučujeme kromě standardního krmení, také naše krmivo pro psy s doplňkem na bázi hmyzu, doplněk Nierenkraft a Bellfor Immun.

Ledvinová síla Bellfor podporuje ledviny

Zbytky léčiv v těle mohou způsobit přetížení ledvin a ztrátu některých funkcí. V nejhorším případě to může vést k trvalému selhání ledvin u vašeho psa.

S Nierenkraft můžete proti tomu přirozeně bojovat. Vybraná bylinná směs v tomto přírodním přípravku zajišťuje, že zbytky léčiva z ledvin vašeho psa jsou jemně odstraněny a jsou tak stimulovány detoxikační procesy.

                                                                                 473_artikelbild-nierenkraft-gross-1650x1650

 

Bellfor Imunity posiluje obranyschopnost těla

Jak alergie samotná, tak i podávání léků, jako je Apoquel, zatěžují imunitní systém vašeho psa. To může způsobit, že váš pejsek je obzvláště náchylný k infekcím a častěji nemocný.

                                                                              725-2_immun-250g-produktbild-500x500

S Bellfor Immun jsme vyvinuli přírodní doplněk stravy pro podporu oslabené imunity. Vybrané ingredience jako propolis a hmyzí bílkoviny poskytují vašemu psovi cenné živiny, a tak významně přispívají k posílení imunitního systému.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení