Apoquel pro psy

Apoquel je veterinární léčivý přípravek obsahující účinnou látku oliacitinib a dostupný v různých silách pro psy různých hmotností. Lék se používá k léčbě psů trpících těžkým svěděním v důsledku alergie.

Alergie jsou u psů běžné 

Alergie jsou u psů rozšířené a projevují se u postižených zvířat hlavně masivními kožními problémy. Přidružené svědění způsobuje, že alergičtí psi se neustále škrábají a kousají.

To dříve nebo později vede k holohlavým skvrnám a otevřeným ranám, které zhoršují kožní problémy a svědění. V některých případech je svědění způsobené alergií dokonce tak silné, že pes těžko odpočívá a v noci nemůže správně spát.

Apoquel je speciálně vytvořen tak, aby potlačoval svědění a zabraňoval nadměrnému poškrábání a kousání. Jak ukazují četné zprávy, Apoquel často pomáhá významně zmírnit příznaky a výrazně zvýšit kvalitu života psů postižených alergiemi.

Apoquel může u psů způsobit průjem

Přestože je Apoquel velmi účinný a u zdravých zvířat nejsou téměř žádná rizika, může tento léčivý přípravek vyvolat různé vedlejší účinky.

Jak uvádí majitelé psů, zahrnuje to zejména průjem, ke kterému často dochází v důsledku užívání Apoquelu.

Krmivo pro psy s hmyzím proteinem: pro psy s průjmem

Vzhledem k tomu, že průjem vede k nadměrnému úbytku tekutin a nedostatečné výživě, je důležité tento potenciální vedlejší účinek přípravku Apoquel nebrát lehce.

Pokud vaši čtyřnozí přátelé trpí průjmem, doporučujeme vám krmivo pro psy s hmyzím proteinem.

Krmivo je k dispozici v následujících třech variantách:

Hmyzí protein z larev černého vojáka nemá prakticky žádný alergický potenciál, a proto je ideálním zdrojem bílkovin pro hypoalergenní psy.

Kromě toho jsou všechny tři odrůdy našeho krmiva pro psy s hmyzími bílkovinami velmi dobře stravitelné a zajišťují optimální konzistenci výkalů, takže jsou ideální pro krmení psů s průjmem.

Mnoho majitelů psů nám říká, že nesnášenlivost krmiva jejich psů zcela vymizela výhradním krmením jednou ze tří odrůd našeho hypoalergenního krmiva pro psy a od té doby je podávání léků zbytečné.

Užitečné výživové doplňky jako podpora

Stejně jako u všech léků není použití Apoquelu pro organismus vašeho psa vhodné, proto doporučujeme kromě standardního krmení, také naše krmivo pro psy s doplňkem na bázi hmyzu, doplněk Nierenkraft a Bellfor Immun.

Ledvinová síla Bellfor podporuje ledviny

Zbytky léčiv v těle mohou způsobit přetížení ledvin a ztrátu některých funkcí. V nejhorším případě to může vést k trvalému selhání ledvin u vašeho psa.

S Nierenkraft můžete proti tomu přirozeně bojovat. Vybraná bylinná směs v tomto přírodním přípravku zajišťuje, že zbytky léčiva z ledvin vašeho psa jsou jemně odstraněny a jsou tak stimulovány detoxikační procesy.

                                                                                 473_artikelbild-nierenkraft-gross-1650x1650

 

Bellfor Imunity posiluje obranyschopnost těla

Jak alergie samotná, tak i podávání léků, jako je Apoquel, zatěžují imunitní systém vašeho psa. To může způsobit, že váš pejsek je obzvláště náchylný k infekcím a častěji nemocný.

                                                                              725-2_immun-250g-produktbild-500x500

S Bellfor Immun jsme vyvinuli přírodní doplněk stravy pro podporu oslabené imunity. Vybrané ingredience jako propolis a hmyzí bílkoviny poskytují vašemu psovi cenné živiny, a tak významně přispívají k posílení imunitního systému.