Od 8.7.- 15.7. nebude možné z kapacitních důvodů přijímat všechny telefonní hovory. Využijte prosím e-maily, na které Vám bude co nejdříve zodpovězeno. Děkujeme za pochopení

200g Gelenke Knochen - na klouby a kosti - sušenky

625 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Přírodní přípravek pro správnou funkci kloubů, kostí, vazů a šlach. Při léčbě osteoartrózy a artritidy, s kolagenem, glukosaminem a chondroitinem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní přípravek pro správnou funkci kloubů, kostí, vazů a šlach. Při léčbě osteoartrózy a artritidy, s kolagenem, glukosaminem a chondroitinem.

Gelenke & Knochen je první na světě s jedinečnou kombinací účinných látek! 
Funkční klouby jsou matice a šrouby pro dlouhý a zdravý život psů. Bez omezení muskuloskeletálního systému si psi nejen zachovávají svou agilitu, ale i radost.


Bellfor na klouby a kosti obsahují kolagen typu I, kyselinu hyaluronovou, glukosaminchondroitin, sulfát a lysozym. 
Synergický efekt našeho ovopetu lze optimálně využít.

 
 

Ovopet - 100% přírodní
Všechny složky Ovopetu jsou 100% přírodní zdroje. Jsou získávány ze slepičí membrány kuřecího vejce. Vědci se podařilo izolovat aktivní složky obsažené v ovopetu od membrány mezi vajíčkovým vajíčkem a vejcem. 
Podle předchozích poznatků se tato jedinečná kombinace účinných látek vyskytuje pouze v membráně slepičích vajec v této formě. 
 
Synergický účinek přípravku Ovopet 
Různé studie ukázaly, že přesná kombinace jednotlivých účinných látek, dosáhne účinku, který je až šestkrát vyšší než izolované použití jednotlivých složek. Více než 500 dalších složek, jako je elastin, desmosin a isodesmosin, významně přispívají k účinku přípravku Ovopet a činí tak Bellfor na klouby a kosti tak výjimečným.

Jak rychle spolupracují Bellfor Gelenke & Knochen  s přípravkem Ovopet? 
Reprezentativní veterinární studie prokázaly, že první úspěchy se objevují po pouhých 20 dnech. Po 40 dnech byla vyšší motorická aktivita a po 60 dnech byla zřejmá výrazně zlepšená motorická mobilita (studie: Aoiz Veterinary Clinic (Pamplona), 2015, Dr. María Martos Sánchez). 
  
Bellfor na klouby a kosti je ideální pro sportovní psyBellfor Gelenke & Knochen je speciálně navržen tak, aby reguloval společný metabolismus a udržoval mobilitu. Klouby psů, kteří se věnují agility nebo canicrossu, nebo kteří slouží jako služební nebo lovecký psu a podléhají tak obzvláště vysokému zatížení.

Bellfor Gelenke & Knochen je vhodný pro starší psy, které mají výrazné opotřebení kloubů a kostí. Má vynikající přijetí, je velmi dobře snášen a jak ve formě sušenek, nebo ve formě tabletek.
 

Použití:
Bellfor Gelenke & Knochen na klouby a kosti může být podáván pro podporu funkce kloubů u psů všech věkových kategorií. 
Používání by mělo být prováděno po dobu asi čtyř týdnů. 

Složení: 
brambory, jablka, pastinák, tapioka, Ovopet (obsahuje 35% kolagenu, kyseliny hyaluronové 4%, 2% glukosamin , 2% chondroitin sulfátu, 1% lysozym)

Jedno balení obsahuje cca 40 sušenek po 5g.

Dávkování:

pokyny pro krmení
Hmotnost psa od 1 kg do 7,5 kg od 7,5 kg do 15 kg od 15 kg do 25 kg od 25 kg do 40 kg od 40 kg do 60 kg
Množství za den 1 sušenka 2 sušenky 3 sušenky 4 sušenky 5 sušenek

  

Analytické složky
Surový protein 88,8%
Surový tuk <1,0%
vlákniny 0,6%
hrubý popel 8,4%
vlhkost 6,2%

 

Kolagen  je potřebný pro kardiovaskulární systém, kůži, šlachy, vazy, kloubní chrupavku a kosti. Je syntetizován k uzdravení zranění. 
Kolagen typu I je absorbovatelnější a strávitelný než kolagentypu II.Kolagen typu I je nezbytný pro stabilitu a regeneraci tkáně chrupavky. Kromě toho kolagen typu I aktivuje syntézu kyseliny hyaluronové a endogenního kolagenu v chrupavce, což v podstatě přispívá ke zlepšení mobility. 

Kyselina hyaluronová je zodpovědná za hlavní složku pro tekutinovou elasticitu chrupavky a mazání kloubů synoviální tekutinou. Kromě toho chrání kloubní chrupavku proti otěru, snižuje zánět a usnadňuje vývoj chrupavky. Několik studií ukázalo, že vysoká koncentrace kyseliny hyaluronové (650 KDa), která se vyskytuje v našich Bellfor tabletách, chrání a zlepšuje funkci kloubů. 

Glukosamin  hraje klíčovou roli při zachování chrupavky. Aktivuje syntézu kolagenu, endogenního chondroitinu a prekurzoru glukosaminu. Glukosamin může proto zastavit progresi příznaků způsobených artritidou a osteoartritidou. 
 
Chondroitin sulfát působí jako účinná ochranná skořepina pro chrupavku, membránu, která obklopuje synoviální tekutinu a kosti. Jedná se o tři hlavní struktury, které jsou poškozeny při artritidě. Kromě toho může chondroitin sulfát zastavit a snížit některé faktory, které způsobují zánětlivé procesy. 

Lysozym  je speciální enzym s důležitými antibakteriálními a protizánětlivými vlastnostmi, jakož i silným aktivátorem imunitního systému. Aktivuje samoléčebné síly těla a zmírňuje bolest. Je důležité tento enzym znovu aktivovat, zejména po léčbě, např. Proti rakovině nebo po transplantaci orgánů. Při autoimunitních onemocněních, jako je revmatoidní artritida, musí být tento enzym dodán do těla, protože to nedokáže sám.

Ovopet kombinuje tři výhody

 • Protizánětlivé
 • Odstraňuje bolest
 • Regenerace kloubů

 
Je obzvláště účinný na

 • Podpora funkce kloubů
 • Posilování kloubů
 • Úleva od bolesti kloubů
 • Léčba osteoartrózy a artritidy
 • Zranění kloubů
 • Posílení imunitního systému

Bellfor na klouby a kosti může pomoci s následujícími onemocněními:

 • V případě osteoartrózy
 • U artritidy
 • U kloubních nepravidelností, jako je dysplazie kyčelního a loketního kloubu
 • S nehybností
 • Po operaci

Doplňkové parametry

Kategorie: Klouby a kosti
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: