Od 8.7.- 15.7. nebude možné z kapacitních důvodů přijímat všechny telefonní hovory. Využijte prosím e-maily, na které Vám bude co nejdříve zodpovězeno. Děkujeme za pochopení

50ml Spot-on - kapky proti klíšťatům a blechám

340 Kč / ks
Skladem (11 ks)
Možnosti doručení

Přírodní ochrana proti klíšťatům a blechám - vhodný pro psy, kočky, ptáky a hlodavce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinné a bez chemických látek

Kožní parazité, jako jsou klíšťata, blechy a roztoči, nejsou nepříjemností pouze pro domácí zvířata. Mohou mít také vážné následky pro jejich zdraví. S ochranou proti klíšťatům a blechám můžete přirozenou cestou zajistit, aby se parazité v budoucnu vašemu zvířeti vyhýbali.

Jak ochrana proti klíšťatům a blechám funguje?

Na rozdíl od mnoha běžných spot-ons je repelent proti klíšťatům a blechám přírodní produkt. Speciální složení z hmyzího tuku a vybraných rostlinných olejů s vysokým obsahem kyseliny laurové má odpuzující účinek na klíšťata, blechy a roztoče. Aloe vera navíc zajišťuje pečující účinek, takže přírodní ochrana proti parazitům pro domácí zvířata je obzvláště šetrná k pokožce a srsti.

  • Přírodní složky: Repelent proti klíšťatům a blechám neobsahuje žádné chemické účinné látky. To zajišťuje, že aplikace nezpůsobuje žádné vedlejší účinky ani rezistenci.
  • Velmi úsporný: Jedna lahvička vysoce kvalitního spot-onu stačí k účinné ochraně vašeho domácího mazlíčka před napadením klíšťaty, roztoči a blechami po dobu až 12 týdnů.
  • Spolehlivá účinnost: Spot-on byl vyvinut ve spolupráci s veterináři a dalšími odborníky. Nejnovější vědecké poznatky a rozsáhlé testování zajišťují optimální účinnost.
  • Snadná aplikace: Přírodní přípravek je účinný již po 30 minutách. Je vhodný pro psy a kočky od 12 týdnů věku a také pro hlodavce a ptáky.
  • Lze používat po celý rok: Díky přírodnímu složení lze repelent proti klíšťatům a blechám bez obav používat po celý rok a zajistit tak dlouhodobou ochranu.

 

Ochrana proti klíšťatům a blechám: Kvalita z Německa

S přírodní ochranou proti klíšťatům a blechám  volíte vysoce kvalitní výrobek od certifikovaného německého výrobce. Spot-on je u nás vyráběn podle nejpřísnějších norem. Pravidelné kontroly během celého výrobního procesu v našem vlastním výrobním závodě zajišťují, že se můžete spolehnout na prvotřídní kvalitu. Kromě toho používáme pro balení a výrobu ta nejudržitelnější možná řešení, abychom chránili životní prostředí i vašeho domácího mazlíčka.

Návod k použití

Použití u kočekRozdělte srst a aplikujte po 1 kapce od hlavy ke kořeni ocasu v rozestupech 3 až 5 cm. Aplikujte denně po dobu prvních 3 dnů. Poté opakujte každý 4.den.

Použití u psů: Rozdělte srst a aplikujte na hlavu, krk, zátylek a kořen ocasu. U malých psů aplikujte 3 kapky na jedno místo, u středních psů 4 kapky a u velkých psů 5 kapek. Aplikujte denně po dobu prvních 3 dnů. Poté opakujte každý 4. den.

Použití pro hlodavce: Rozhrňte srst a aplikujte 1 kapku v intervalech 3 až 5 cm od hlavy ke kořeni ocasu. Pro malé hlodavce použijte pouze 1 kapku. Aplikujte denně první 3 dny. Poté opakujte každý 4.den.

Použití pro ptáky: Rozhrňte peří a aplikujte přímo na kůži na krku. Aplikujte denně první 3 dny. Poté opakujte každý 4.den .

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze k zevnímu použití.

V případě zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte čistou vodou.

Složení: sterilní fyziologický roztok, hmyzí tuk, kokosový olej, arganový olej, aloe vera (olej), emulgátor, citron, eukalyptový olej.

Poznámka: Skladujte na chladném a suchém místě. Před použití dobře protřepejte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiparazitika
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: