Od 8.7.- 15.7. nebude možné z kapacitních důvodů přijímat všechny telefonní hovory. Využijte prosím e-maily, na které Vám bude co nejdříve zodpovězeno. Děkujeme za pochopení

Vhodné krmení pro dlouhý a zdravý život psa

Bellfor vždy stál za druhově vhodným krmivem pro psy vyrobeným z vysoce kvalitních přírodních surovin. Majitelé psů, kteří dbají na kvalitu, to vědí a oceňují naši širokou škálu snadno stravitelných produktů.

Neschopnost jíst může mít z dlouhodobého hlediska vážné následky a může být velmi škodlivá pro zdraví psa, proto je potřeba při krmení psů dobře zvážit vhodné krmivo.

Co je zvláštního na konceptu krmiva Bellfor

Psi jsou částečně masožravci. Jejich trávení se proto specializuje na využití především živočišných tuků a bílkovin. Bylinné přísady by proto měly tvořit jen malou část stravy.

To je samozřejmost všech produktů od Bellfor. S naší koncepcí krmení však jdeme o krok dále, protože věnujeme pozornost nejen základním věcem, jako je obsah bílkovin podle potřeb. Kromě toho klademe velký důraz také na vysokou kvalitu surovin. Složky, které jsou obsaženy v našem krmivu pro psy, jsou kvality potravin a většinou pocházejí od regionálních dodavatelů.

Nepoužíváme pšeničné, živočišné nebo rostlinné vedlejší produkty. Také se záměrně zdržujeme používání umělých přísad. Jako majitel psa si můžete být jist, že svým čtyřnohým kamarádům poskytnete naše produkty nejlepším možným způsobem, a že zdravotní problémy související se stravou budou v maximální možné míře vyloučeny.

Rozumné doplňky stravy pro psy

Vysoce kvalitní krmivo pro psy je základem vyváženého krmení, v určitých situacích však může být užitečné i použití speciálních doplňků stravy. Mohou zlepšit pohodu a pomoci například splnit zvýšené nutriční potřeby sportovních psů, nebo čelit problémům s pokožkou a srstí.

V našich průvodcích se dozvíte o běžných doplňcích stravy pro psy. Vysvětlíme vám, které produkty se doporučují a bez kterých přípravků se můžete obejít. Dozvíte se také, jak správně používat doplňky výživy Bellfor a v čem jsou tak výjimečné.

Vhodné krmení pro všechny psy

Pro zajištění adekvátní výživy psů je nutné brát v úvahu individuální rozdíly v krmení. Může se jednat například o vlastnosti specifické pro plemeno, zdravotní problémy, jako jsou potravinové alergie, nebo speciální nutriční potřeby štěňat a rostoucích psů.

V našich článcích se těmto tématům věnujeme podrobně a ukážeme vám, jak přesně sestavujete stravu svého psa tak, abyste splňovali jeho individuální potřeby a optimálně ho podporovali při krmení.

Vše, co potřebujete vědět o výživě psů na jednom místě

Naším cílem je umožnit vám krmení vašeho psa podle potřeby. Za tímto účelem nejen každý den pracujeme na vylepšení naší nabídky vysoce kvalitního krmiva pro psy.

S našimi rozsáhlými průvodci bychom vám navíc chtěli pomoci při rozhodování při nákupu potravin a zjistit, které produkty jsou nejlepší pro krmení vašeho psa. Koneckonců, psi jsou nejlepším přítelem člověka, a proto si ve své misce na jídlo zaslouží jen to nej