Přírodní a regionální ingredience

Přírodní a regionální ingredience

Díky vybranému masu, čerstvě sklizené zelenině a přírodním surovinám jsou naše produkty Bellfor tak lahodné, hodnotné a stravitelné. Všechny naše přísady nakupujeme výhradně od regionálních prodejců krmiv s certifikací GMP. Můžeme vám tedy zaručit slíbenou kvalitu a bezpečnou výrobu našeho krmiva pro psy.

Jehněčí
Jehněčí pastviny je obzvláště jemné a mírné a je velmi oblíbené u mnoha psů. Všechny druhy masa, které používáme pro naše produkty Bellfor, jsou podobné přírodním zdrojům bílkovin vlka. Tyto zdroje bílkovin mají nízký potenciál pro alergie, protože aminokyselinové profily, které obsahují, jsou psem optimálně tolerovány. Používáme pouze potravinářské maso a zcela se vyhýbáme masnému odpadu a vedlejším živočišným produktům. Vysoká kvalita použitého masa se vyplatí, protože nemusíte psovi krmit tolik kvalitního krmiva Bellfor pro psy.
 
Králíci
Králičí maso je hubené, jemné a velmi stravitelné. Všechny druhy masa, které používáme pro naše produkty Bellfor, jsou podobné přírodním zdrojům bílkovin vlka. Tyto zdroje bílkovin mají nízký potenciál pro alergie, protože aminokyselinové profily, které obsahují, jsou psem optimálně tolerovány. Používáme pouze potravinářské maso a zcela se vyhýbáme masnému odpadu a vedlejším produktům živočišného původu. Vysoká kvalita použitého masa se vyplatí, protože nemusíte psovi krmit tolik kvalitního krmiva Bellfor pro psy.
 
Kuře
Díky struktuře svého aminokyselinového profilu má kuřecí maso nízký alergický potenciál, a proto je snadno stravitelné pro mnoho psů. Všechny druhy masa, které používáme pro naše produkty Bellfor, jsou podobné přírodním zdrojům bílkovin vlka. Tyto zdroje bílkovin mají nízký potenciál pro alergie, protože aminokyselinové profily, které obsahují, jsou psem optimálně tolerovány. Používáme pouze potravinářské maso a zcela se vyhýbáme masnému odpadu a vedlejším produktům živočišného původu. Vysoká kvalita použitého masa se vyplatí, protože nemusíte psovi krmit tolik kvalitního krmiva Bellfor pro psy.
 
Krocan
Krůtí maso má nízký obsah tuku a velmi vysoký obsah bílkovin. Všechny druhy masa, které používáme pro naše produkty Bellfor, jsou podobné přírodním zdrojům bílkovin vlka. Tyto zdroje bílkovin mají nízký potenciál pro alergie, protože aminokyselinové profily, které obsahují, jsou psem optimálně tolerovány. Používáme pouze potravinářské maso a zcela se vyhýbáme masnému odpadu a vedlejším produktům živočišného původu. Vysoká kvalita použitého masa se vyplatí, protože nemusíte psovi krmit tolik kvalitního krmiva Bellfor pro psy.
 
Kachna
Kachna je považována za vysoce tučný druh masa. Všechny druhy masa, které používáme pro naše produkty Bellfor, jsou podobné přírodním zdrojům bílkovin vlka. Tyto zdroje bílkovin mají nízký potenciál pro alergie, protože aminokyselinové profily, které obsahují, jsou psem optimálně tolerovány. Používáme pouze potravinářské maso a zcela se vyhýbáme masnému odpadu a vedlejším produktům živočišného původu. Vysoká kvalita použitého masa se vyplatí, protože nemusíte psovi krmit tolik kvalitního krmiva Bellfor pro psy.
 
Divoký losos
Divoký losos obsahuje vysoce kvalitní, snadno stravitelné bílkoviny a mnoho omega-3 mastných kyselin. Všechny zdroje živočišných bílkovin, které používáme pro naše produkty Bellfor, jsou podobné přírodním zdrojům bílkovin vlka. Mají nízký potenciál pro alergie, protože aminokyselinové profily, které obsahují, jsou ideální pro psy. Používáme pouze potravinové ryby, které byly chovány bez použití antibiotik. Vysoká kvalita se vyplatí, protože nemusíte psovi krmit tolik kvalitního krmiva Bellfor pro psy.
 
Drůbeží tuk
Drůbeží tuk obsahuje cenné mastné kyseliny, které doplňují vyvážený vzorec mastných kyselin, a je pro psy snadno stravitelnou energií. Obsahuje také hodně vitaminu E.
 
Pstruh potoční
Pstruh obecný obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny a také mnoho poly a monosaturovaných mastných kyselin. Všechny zdroje živočišných bílkovin, které používáme pro naše produkty Bellfor, jsou podobné přírodním zdrojům bílkovin vlka. Ty mají nízký potenciál pro alergie, protože aminokyselinové profily, které obsahují, jsou psem optimálně tolerovány. Používáme pouze potravinové ryby, které byly chovány bez použití antibiotik. Vysoká kvalita se vyplatí, protože nemusíte psovi krmit tolik kvalitního krmiva Bellfor pro psy.
 
Rajčata
Rajčata poskytují důležité antioxidanty, jako je lykopen, které pomáhají posilovat imunitní systém. Obsahují také vitamíny A, B1, B2, C, E a niacin.
 
Mrkev
Mrkev je bohatá na vitamíny B1, B2, B6, C, E a železo a psi ji obvykle používají. rád přijal.
 
Řepné řízky
Váš pes potřebuje pro střevní regulaci jemná beta vlákna (surová vlákna), která se získávají z řepné řízky bez cukru. Proč slazené? Cukr by zvýšil hladinu cukru v krvi.
 
Lněné semínko
Lněné semínko obsahuje mnoho omega-3 mastných kyselin (např. Kyselina alfa-linolenová (ALA). Tyto jsou zásadní, což znamená, že si je nemohou vytvořit v těle psa, a proto musí být dodávány krmením. Lněné semínko lze použít na lesklou srst. a zdravou pokožku a zabraňují vypadávání vlasů a svědění.
 
Celé vejce
Celé vejce znamená, že jsou použity žloutky a bílé. Vejce jsou velmi bohatá na bílkoviny a tuky. Jsou vysoce stravitelné a mají vysoký podíl esenciálních aminokyselin a mastných kyselin, což může mít pozitivní vliv na lesk srsti.
 
Lososový olej
Lososový olej obsahuje omega-3 mastné kyseliny, kyselinu eikosapentaenovou (EPA) a kyselinu dokosahexaenovou (DHA). V kombinaci s lněným semínkem je kompletní spektrum omega-3 zaokrouhleno. Lososový olej může udržet vaši srst lesklou a pokožku zdravou, stejně jako předchází vypadávání vlasů a svědění.
 
Brusinky
Brusinky jsou bohaté na vitamín C a flavonoidy, které mohou mít antibakteriální a pozitivní účinek na močové orgány. Flavonoidy zvyšují účinky přírodních vitamínů.
 
Inulin (FOS)
Fruktooligosacharidy, které mají prabiotický účinek, slouží jako zdroj potravy pro prospěšné střevní bakterie. Tímto způsobem přirozeně podporují trávení a vstřebávání živin. Pokud je v gastrointestinálním traktu příliš mnoho „špatných“ bakterií, může FOS pomoci obnovit rovnováhu mezi „dobrými“ a „špatnými“ bakteriemi.
 
Extrakt z Yucca Schidigera
Yucca Schidigera je cenným dodavatelem minerálů, enzymů, vitamínů a stopových prvků, a proto se velmi doporučuje jako doplněk stravy nebo jako další přísada do zdravých potravin pro lidi a zvířata. Yucca Schidigera má následující výhody: Získává se přirozeně z palmy yucca a obsahuje cenné minerály, enzymy, vitamíny a stopové prvky. Může mít také protizánětlivý a hojivý účinek, mírným způsobem odstraňovat toxiny z těla, posilovat obranyschopnost těla a imunitní systém a aktivovat metabolismus,
 
Glukosamin
Glukosamin tvoří základní stavební kámen chrupavky, šlach a vazů a zabraňuje opotřebení kloubů. Přírodní glukosamin se získává ze skořápek krevet a krabů.
 
Chondroitin
Chondroitin je ideálním doplňkem glukosaminu a zvyšuje jeho účinek.
 
Taurin
Taurin podporuje srdeční svaly a zrak. Může pomoci zabránit diety vyvolané dilatační kardiomyopatii (DCM) u psů.
 
MOS
MOS (mananové oligosacharidy), získaný z buněčné stěny kvasinek, může podporovat bakterie přítomné ve střevě a přímo ovlivňovat zdraví trávicího traktu. Mohou pomoci předcházet průjmům a infekčním chorobám souvisejícím s trávením.
 
Methionin
Methionin je esenciální aminokyselina, kterou si psi nemohou sami vyrobit. Získává se z čerstvého hrášku a zvyšuje nutriční hodnotu krmiva.
 
Lysin
Lysin je esenciální aminokyselina a hraje důležitou roli v mnoha oblastech těla (imunitní systém, krevní cévy, kůže, zuby, kosti). Jelikož tato aminokyselina nemůže být psím tělem produkována, je nezbytné ji přijímat potravou. Náš lysin se získává z čerstvého hrášku.
 
L-karnitin
Spalování tuků, L-karnitin podporuje spalování tuků i funkci srdce a slouží k transportu mastných kyselin. L-karnitin je syntetizován z aminokyselin lysinu a methioninu.
 
Měď
Měď je základním stopovým prvkem. Působí krvetvorně a pozitivně na srst.
 
Měděný chelát
Měď je základním stopovým prvkem. Působí na krvetvorbu a příznivě působí na srst. Chelát slouží jako nosič k fixaci mědi a významně zlepšuje její biologickou dostupnost.
 
Zinek
Zinek je základním stopovým prvkem. Je důležitý jak pro imunitní systém, tak pro pokožku a srst.
 
Zinek chelát
Zinek je základním stopovým prvkem. Je důležitý jak pro imunitní systém, tak pro pokožku a srst. Chelát slouží jako nosič k fixaci zinku a významně zlepšuje jeho biologickou dostupnost.
 
Železo
Železo je základním stopovým prvkem. Je nezbytný pro transport kyslíku do červených krvinek.
 
Chelát železa
Železo je základním stopovým prvkem. Je nezbytný pro transport kyslíku do červených krvinek. Chelát slouží jako nosič k fixaci železa a významně zlepšuje jeho biologickou dostupnost.
 
Mangan
Mangan je nezbytný stopový prvek. Je velmi důležitý pro tvorbu kostí a kloubních chrupavek.
 
Chelát manganu
Mangan je nezbytný stopový prvek. Je velmi důležitý pro tvorbu kostí a kloubních chrupavek. Chelát slouží jako nosič k fixaci manganu a významně zlepšuje jeho biologickou dostupnost.
 
Jód
Jód je životně důležitý stopový prvek. Je důležitý pro produkci některých hormonů štítné žlázy, které regulují metabolismus téměř všech buněk. Nedostatek jódu může vést k hypotyreóze. Přírodní jód se nachází hlavně v mořských produktech.
 
Selen
Selen je nezbytný stopový prvek. Imunitní systém potřebuje selen, aby správně fungoval. Pomáhá chránit buňky před oxidačním poškozením a podporuje funkčnost štítné žlázy.
 
Vitamin A
Dostatečná dostupnost vitaminu A usnadňuje vašemu psu přizpůsobení se tmě, protože jeho zrak je přirozeně posílen. Kromě toho se kůže a kožní buňky mohou regenerovat rychleji a stimuluje se metabolismus. Přírodní zdroje: maso, ryby, zelenina.
 
Vitamin D3
Vitamin D3 se používá k uvolňování vápníku v kostech a zubech. Snižuje také ztrátu fosforu. Přírodní zdroje: lososový olej, celé vejce. 
 
Vitamín C
Vitamin C je přírodní konzervační látka a posiluje imunitní systém. Přírodní zdroje: sladký bramborový olej, brusinky, rajčata, mrkev.
 
Vitamin E.
Vitamin E chrání především mastné látky před přístupem volných radikálů. Další výhodou vitaminu E je posílení imunitního systému proti kardiovaskulárním chorobám a onemocněním očí. Kromě toho působí vitamin E jako přírodní konzervační prostředek. Přírodní zdroje: sladké brambory, celá vejce.
 
Vitamin B1
Vitamin B1 je zvláště důležitý pro náš nervový systém. Nedostatečná nabídka vede k pomalosti a obtížím při chůzi nebo vidění u vašeho psa. Přírodní zdroj: maso.
 
Vitamin B2
Vitamin B2 zajišťuje buněčný metabolismus vašeho psa. Přírodní zdroj: maso.
 
Vitamin B5
Vitamin B5 zajišťuje metabolismus vašeho psa. Přírodní zdroje: maso, celá vejce.
 
Vitamin B6
Vitamin B6 se stará o metabolismus vašeho psa. Přírodní zdroj: maso.
 
Vitamin B12
Vitamin B12 je důležitý pro tvorbu červených krvinek. Přírodní zdroj: maso.
 
Kyselina listová
Kyselina listová je důležitá pro syntézu DNA, dělení buněk a metabolismus bílkovin. Přírodní zdroj: hrášek.
 
Biotin
Biotin se stará o metabolismus pokožky a vlasů a přispívá k fungování nervového systému a metabolismu lipidů. Přírodní zdroje: maso, celá vejce.
 
Cholin
Cholin zlepšuje stav pokožky a srsti.
 
Niacin
Niacin může mít preventivní účinky na pokožku a trávení. Přírodní zdroje: maso a ryby.