Když psa trápí kašel

Různé formy kašle u psů

Kašel u Vašeho psa může být suchý, nebo mokrý. Suchý kašel je často spojen s těžkou bolestí dotyčného zvířete. Vlhký kašel zní jemněji a obvykle se vyznačuje vykašláváním.

U obou forem může váš pes nejen kašlat, ale také se dusit. Na rozdíl od suchého kašle, má mokrý kašel často za následek zvracení vody, nebo hlenu. Někdy se zvířeti tvoří bílý hlen, má výtok z nosu a očí. Objevuje se i horečka, apatie a nechuť k jídlu.

S přetrvávajícími problémy k veterináři

Pokud váš pes kašle a častěji se dusí bez výrazného zlepšení, měli byste s ním vždy zajít k veterináři a zjistit příčinu.

V závislosti na tom, jak jsou příznaky vyvolávány, je nutné provést příslušná léčebná opatření. Protože malý odpočinek a péče nestačí k uzdravení nemocného psa. 

Při těžkých infekcích jsou antibiotika často nevyhnutelná. Pokud má váš pes astma, bude mu pravděpodobně předepsán sprej nebo tableta. Srdeční onemocnění lze také léčit alespoň částečně léky.

Pokud váš pes kašle, nebo se dusí, může to být způsobeno následujícími spouštěči:

  • Nachlazení
  • Vdechnuté cizí tělo
  • Infekce chovatelským kašlem
  • Příliš rychle žere
  • Zvětšení srdečního svalu

Posilte imunitní systém vašeho psa

Pokud váš pes trpí respiračními infekcemi častěji, je to jasný příznak oslabeného imunitního systému. V tomto případě může používání Bellfor - Immun pomoci posílit imunitní systém a zabránit tak infekcím a výslednému kašlání a říhání.

Bellfor Immun je k dispozici buď jako prášek, nebo ve formě sušenek. Vybrané složky čistě přírodního doplňku stravy dodávají organismu Vašeho psa důležité aminokyseliny a cenné mikroživiny, které potřebuje pro silný imunitní systém.

 

Shiimun Immun z houby SHITAKE

Shiimun Immun je přírodní doplněk stravy, který poskytuje vašemu psovi cenné živiny pro silný imunitní systém a optimální vitalitu v každodenním životě. Shiimun Immun je vysoce kvalitní doplněk stravy pro psy na přirozené bázi. Přípravek v práškové formě přesvědčí svou jednoduchou aplikací a vybranými ingrediencemi, jako jsou houby Shiitake, které zajišťují optimální účinnost.
Houby Shiitake, které jsou po staletí ceněny zejména v tradiční čínské medicíně, jakož i další pečlivě vybrané ingredience, činí z Shiimun Immun dobře tolerovaný produkt

Fungující imunitní systém zajišťuje, že se váš pes cítí pohodlně a je méně pravděpodobné, že onemocní. Na druhé straně oslabená imunita vede ke zvýšené náchylnosti k infekcím a může se projevit v podobě četných malých i velkých zdravotních problémů. Proto jsme vyvinuli doplněk stravy speciálně pro tento účel, který vám pomůže účinně podporovat vaše čtyřnohé miláčky pomocí Shiitake a dalších přírodních ingrediencí. 

Kašel a dusivost u psů - náš závěr

Kašel a dusivost může být u psů neškodný. Může však také naznačovat vážné choroby. Pokud se příznaky objevují častěji, měli byste tyto příznaky brát vážně. Protože kašel a roubík se zastaví, až když bude léčena jejich příčina.