Bengálská kočka

Bengálská kočka je hybridní kočka, která vznikla v 60. letech v USA křížením divokých a domácích koček. Mimo to jsou to inteligentní a aktivní kočky a jsou velmi oblíbení u mnoha majitelů koček. Vyvážená strava je zásadní pro zdraví a pohodu bengálské kočky.

Z tohoto důvodu jsme sestavili speciální sadu pro bengálské kočky, kterou můžete podle potřeby vaší kočku snadno nakrmit.

Stravitelné jídlo pro vaši bengálskou kočku

Pro přísun živin podle potřeby je důležité, aby krmivo vaší bengálské kočky obsahovalo dostatek živočišných bílkovin, a aby se zabránilo špatně stravitelným přísadám, jako je pšenice.

S naším krmivem bez obilí na bázi hmyzu si vyberete obzvláště snadno stravitelný produkt pro vaší bengálskou kočku. Hmyzí protein obsažený v krmivu je vyroben z larev mušky černého vojáka. Je velmi snadno stravitelný a má obzvláště vysokou biologickou hodnotu. Kromě toho je to hypoalergenní zdroj bílkovin, s nímž lze spolehlivě zabránit problémům souvisejícím s výživou, jako je intolerance a alergie na krmivo.

                                                             Ekonomická sada pro bengálské kočky

Jako malou odměnu doporučujeme naše měkké občerstvení pro kočky bez obilí. Jsme přesvědčeni, že i vaše bengálská kočka bude lahodné lahůdky milovat.

                                                                                     

 

Rozumný doplněk stravy pro bengálské kočky

Shiimun Immun můžete přirozeně podporovat obranyschopnost vaší bengálské kočky. Snadno stravitelný doplněk stravy se skládá z pečlivě vybraných ingrediencí, které vašemu miláčkovi dodávají důležité živiny pro silný imunitní systém.

                                                                                         

Náš zubní prášek Dental vám pomůže vyčistit zuby vaší bengálské kočky a předcházet bolestivým zubním nemocem. Díky svému speciálnímu složení lze plak a zubní kámen spolehlivě odstranit, aniž byste museli trávit veškerý čas.

Jemné kapky pro péči o oči 

Abyste se vyhnuli problémům s citlivými očima bengálské kočky, je důležité věnovat tomu dostatečnou péči. K tomuto účelu používejte naše oční kapky Augenpflege vyrobené z přírodních ingrediencí, kterými snadno očistíte oči vašeho miláčka.

                                                                                         

 

Čím je naše jídlo pro bengálské kočky tak výjimečné?

U všech našich produktů se vždy snažíme podporovat majitele koček při správném krmení jejich koček. Naše krmivo poskytuje vaší bengálské kočce všechny důležité živiny ve správném množství. Recepty byly vyvinuty v úzké spolupráci s veterináři a odborníky na výživu, aby byla v každém případě zaručena optimální tolerance.