80g Rehabo - pro podporu chuti k jídlu - prášek

340 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Podporuje chuť k jídlu, při stáří, nemocech a vhodný pro regeneraci po vysokém stresu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jestliže psi správně nejí např. na základě svého věku, nebo kvůli vysokému zatížení stresem, jako jsou třeba závody, a potřebují při odpočinku podporu, může mu pomoci podávání našeho přírodního doplňku stravy Bellfor Rehabo.

Kdy má podávání Bellfor Rehabo smysl?

Pokud byli psi nemocní, často se to dá vypozorovat sníženou chutí k jídlu. Právě pak je ovšem obzvláště důležité, aby váš čtyřnohý přítel dostal optimální přísun živin. V tomto případě může pomoct podávání Bellfor Rehabo, a tím vašeho psa podpořit přirozenou cestou.
 
Navíc je známo, že staří psi žerou jen velmi špatně, což ještě k tomu zrychluje proces stárnutí a zvyšuje náchylnost k nemocím. Bellfor Rehabo se ideálně hodí ke zlepšení celkového zdravotního stavu čtyřnohých seniorů a zajištění potřebného přísunu živin ve stáří.
 
Kromě toho může mít podávání Bellfor Rehabo smysl obzvláště i jako podpora před stresovými situacemi, jako jsou například závody, a stejně tak u štěňat, které nejí správně, aby se pomohlo regeneraci a duševnímu i fyzickému zdraví.

Proč uděláte s Bellfor Rehabo dobře?

Bellfor Rehabo vyvinul náš tým odborníků složený z poradců na výživu a zvěrolékařů. Tento vysoce kvalitní doplněk stravy se skládá z pečlivě vybraných, přírodních složek jako AXPro, pivovarské kvasnice, spirulina a L-Tryptophan.
 
AXPro je pečlivě hydrolizovaný, hypoalergenní hmyzí protein, který činí Bellfor Rehabo pro vašeho psa obzvláště chutným, a tím rozhodujícím způsobem přispívá k optimálnímu přijetí tohoto přírodního přípravku.
 
Pivovarské kvasnice dodají vašemu psovi mimo jiné cenné vitaminy B a esenciální aminokyseliny. Podporují chuť k jídlu a mohou přispět ke zlepšení celkového zdravotního stavu.
 
Spirulina řasy jsou velmi bohaté na důležité mikroživiny. Podporují obranyschopnost a navíc přispívají k podpoře střevní flóry. Obojí je pro regeneraci, a stejně tak ke zlepšení obecné odolnosti vašeho psa velmi důležité.
 
U L-Tryphophanu se jedná o esenciální aminokyselinu, která je známá svým antidepresivním a zklidňujícím účinkem. Jako obsažená látka v Bellfor Rehabo může přispět k tomu, že zlepší celkový zdravotní stav vašeho psa.
 

Nejdůležitější výhody Bellfor Rehabo:

  • díky AXPro optimální přijetí
  • povzbuzuje chuť k jídlu vašeho psa
  • zlepšuje celkový zdravotní stav
  • podporuje regeneraci
  • bez umělých obsažených látek
  • vhodné i pro štěňata a staré psy
  • snadné dávkování

 

Doporučení dávkování: Naším doplňkem stravy Bellfor Rehabo by se mělo krmit v dávce 5 gramů vždy na 10 kilogramů tělesné váhy.

 

Složení:  Pivovarské kvasnice 50%, AXpro 30%, spirulina (mletá) 10%, L-tryptofan 5%, mrkev (mletá) 5%.

Analytické složky
Surový protein 48,95%
Surový tuk 6,88%
Vlákniny 2,31%
Hrubý popel 6,28%

Doplňkové parametry

Kategorie: Zažívání
Hmotnost: 0.08 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: