250ml Pyo Healt - šampon na pyodermii

550 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Šampon pro psy s Pyodermií (zánět kůže)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pyodermie je bakteriální kožní infekce u psů. Projevuje se jako hnisavé pupínky (pustuly) a inkrustace na kůži. Je obvykle způsobená stafylokokem Staphylococcus pseudintermedius, která by měla být co nejdříve odborně ošetřena.

S Bellfor jsme vyvinuli speciální šampon pro psy, který můžete používat pro doprovodnou péči o svého psa.

Pyodermie způsobuje nepříjemné příznaky

Psi s pyodermií trpí silným svěděním. Kromě toho dochází k různým kožním změnám, jako je zarudnutí, šupinatění a tvorba krust, které se objevují zejména na málo ochlupených částech těla.

Mezi možné příčiny, které mohou narušit přirozenou obranyschopnost kůže psa a tím podpořit pyodermii, patří alergie, napadení kožními parazity, nebo hormonální poruchy.

Pro potlačení příznaků je nezbytná včasná návštěva veterinárního lékaře, který určí příčinu a stanoví vhodná léčebná opatření.

Bellfor Pyo-Health šampon pro psy 

V závislosti na příčině a závažnosti pyodermie je obvykle nutné podávat antibiotika, nebo používat šampony obsahující antibiotika.

Kromě toho doporučujeme používat šampon pro psy Bellfor Pyo-Health pro doprovodnou péči při terapii. Šampon se skládá z přírodních povrchově aktivních látek a pečlivě vybraných vysoce kvalitních olejů, jako je olivový a kokosový olej, které zajišťují co nejšetrnější aplikaci.

Šampon pro psy Pyo-Health od společnosti Bellfor navíc obsahuje tříprocentní chlorhexidin, který má antibakteriální účinky, a proto se používá i v různých hygienických přípravcích pro lidi.

Přehled nejdůležitějších výhod našeho šamponu Pyo-Health pro psy:

  • Složení je šetrné k pokožce
  • Bez umělých vonných látek
  • Snadné použití
  • S 3 % chlorhexidinem
  • Ideální pro doprovodnou péči při terapii
  • Jemné čištění namáhané psí kůže

Návod k použití: 

Navlhčete srst, vmasírujte rovnoměrně šampon a opláchněte vodou. Opakujte tento postup 2x. Následně nechte šampon působit na srsti 5-10min a pečlivě opláchněte čistou vodou. Používejte 2x týdně. Poté stačí používat šampon jednou týdně.

Vyhněte se oblasti úst a očí. Pouze na vnější použití. Před použitím protřepejte!

Složení:

Olivový olej, kokosový olej, glycerin, neo, emulgátor, med, vitamin E, laktóza, voda, přírodní povrchově aktivní látky, chlorhexidin (3 %).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: