200g Nierenkraft - posílení ledvin psů - sušenky

625 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Pro posílení funkce ledvin psů. Vhodné podávat při zánětu ledvin, při výskytu močových kamenů, při inkontinenci a při zánětu uší. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní přípravek pro posílení funkce ledvin psů. Vhodné podávat při zánětu ledvin, při výskytu močových kamenů, při inkontinenci a při zánětu uší. 

Ledviny našich psů jsou vystaveny mnoha, často škodlivým vlivům prostředí. Toto přetěžuje ledvinu psa, který přebírá filtraci znečišťujících látek. Příznaků je mnoho, např. pes jí špatně, vypadá unaveně. Nejdříve byste měli uvažovat o detoxikaci ledvin svého psa vyloučením znečišťujících látek. 
 
Bellfor pro detoxikaci ledvin
Pečlivě sladěné bylinky v Bellfor Nierkraft pomáhají detoxikovat ledviny vašeho psa. Optimální konstituce detoxikačních orgánů je nejdůležitějším předpokladem funkce všech metabolických procesů, stavu kůže a srsti psa. 
 
Jak detoxikovat svého psa?
Přirozenou metodou je použití produktů Bellfor Nierenkraft a Bellfor Immunn. Bylinné složky přípravku Nierenkraft stimulují detoxikační procesy a lehce odvozují škodlivé látky z těla. Poté se doporučuje podávat přípravek Bellfor Immunn, aby zvýšil imunitní systém vašeho psa. Na začátku podávání přípravku Nierkraft by poslední léčba měla být ukončena alespoň před třemi týdny. Kromě toho musí být pes zdravý a vyvážený. Aby toto bylo zajištěno, doporučujeme krmení produktů z našeho sortimentu Bellfor Schmaus. To zaručuje, že pes netrpí nedostatkem kvůli nesprávnému krmení. 

Aplikace:
Krmení by mělo být prováděno po dobu asi čtyř týdnů. 
Po detoxikaci ledvin doporučujeme krmení přípravku Bellfor Immun

Složení: 
brambory, sladké brambory, jablka, pastinák, semena kopřivy, březové listí, listy medvědice, zlatobýl, petržel, přeslička, zázvor, kořen ibišeku, artičok

pokyny pro krmení
Hmotnost psa do 10 kg 10 kg až 20 kg 20 kg až 30 kg 30 kg až 50 kg
Množství sušenek za den 1 sušenka 2 sušenky 3 sušenky 4 sušenky

 

Analytické složky
Surový protein 3,4%
Surový tuk <1,0%
vlákniny 3,3%
hrubý popel 2,9%
vlhkost 9,2%
 
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Posílení ledvin
Hmotnost: 0.2 kg
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
JK Avatar autora | 23.9.2023
Produkt jsme naší fence objednali na základě kladných recenzí, protože jsme s ním zkušenost zatím neměli, ovšem veliké zklamání! Fenka odmítá pozřít, což bez nějaké úpravy ani nelze, protože "sušenky", jak je produkt nazván, jsou ve skutečnosti tvrdé jako kámen a je problém je rozmělnit i po důkladném namočení. Na to že 200 g stojí 625 Kč + doprava, to je naprostý propadák. Příště se tomu obloukem vyhneme!!! Doporučuji potenciálním zájemcům totéž.