200g Haut Fell - pro zdravější kůži a srst - sušenky

529 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

100% přirozená podpora pro zdravou kůži a hedvábně lesklou srst. Při problémech s pokožkou, srstí, na svědění, nebo lupy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní přípravek zdravou kůži a hedvábně lesklou srst, při problémech s pokožkou, srstí, při svědění, nebo výskytu lupů u psů.

Mnoho psů trpí ztrátou chlupů, svědivými a holími místy, matnou srstí či lupinami. Často je příčinou nesprávné krmení nebo podvýživa. Škodlivé vlivy prostředí nebo stres mohou také vést k problémům s pokožkou a srstí. Belforr na kůži a srst Haut & Fell poskytuje důležité ochranné funkce, působí jako ochranná bariéra proti vnějším vlivům, jako je chlad, teplo a jiné environmentální podněty, stejně jako viry, bakterie a škůdci. Správná směs z něj činí vysoce kvalitní bílkoviny, čisté pivovarské kvasnice s osvědčenou kombinaci různých bylinek, které zlepšují výživu a poskytují tak vašemu psu 100% přirozenou podporu pro zdravou a hedvábně lesklou srst. Správné proteiny jsou důležité pro pokožku a srst. Kůže psa se skládá z mnoha plochých buněk, které jsou obklopeny odolnými membránami, skládajících se z bílkovin a tuku. Psí chlupy se skládají téměř výhradně z bílkovin, pokud jídlo vašeho psa neobsahuje dostatek vysoce kvalitních bílkovin, mohou se lámat a být bez lesku.

Protein hmyzu je charakterizován složitostí aminokyselin a vysokou stravitelností. Aminokyseliny jsou základními prvky bílkovin a tvoří tak základ všech tělesných látek. Jsou přirozeně dusíkaté a mají mnoho biologických funkcí. Aminokyseliny se tedy podílejí na tvorbě chlupů, kůže, kostí a dalších tělních tkání, protilátek, hormonů, enzymů a krve. 

Pivovarské kvasnice jsou dobře vyzkoušené přírodní produkty, které pochází výhradně z procesu pivovaru podle německého zákona z roku 1516, obsahuje cenné složky chmele. Důležité složky, jako jsou enzymy, vitamíny B, aminokyseliny a minerály, působí interakcí všech složek v jejich přirozeném složení. Vysoký obsah biotinukyseliny listové a zinku má dlouhodobě pozitivní vliv na stav, vzhled a odolnost pokožky a srti. 

Kopřiva je léčivá rostlina, která se používá v přírodní medicíně již od nepaměti. Obsahuje až čtyřikrát více železa jako biftek nebo špenát. V alternativní medicíně se žije na detoxikaci a čištění. Zátěžové semena podporují imunitní systém a používají se k potlačení vypadávání vlasů a infekcí močových cest. Proto jsou semena z kopřivy přírodním a holistickým doplňkem výživy. 

Polní přeslička stimuluje obranu těla. Obsahuje, mimo jiné, cenné flavonoidy. 

Květy měsíčku mohou pomoci při antibakteriálním, protizánětlivém a dezinfekčním působení. 

Oblasti použití při příznacích:

  • vypadávání chlupů
  • matná srst
  • šupinatění
  • svědění
  • podpora při změně srsti
Složení:  
Hmyzpivovarské kvasnice, kopřiva, přeslička, měsíček 

Použití:
pokyny pro krmení
Hmotnost psa do 10 kg 10 kg až 20 kg 20 kg až 30 kg 30 kg až 50 kg
Množství sušenek za den 1 sušenka 2 sušenky 3 sušenky 4 sušenky
 
Analytické složky
surový protein 6,8%
surový tuk <1%
vlákniny 1,7%

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůže a srst
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: