Od 8.7.- 15.7. nebude možné z kapacitních důvodů přijímat všechny telefonní hovory. Využijte prosím e-maily, na které Vám bude co nejdříve zodpovězeno. Děkujeme za pochopení

80g Nierenkraft - posílení ledvin psů - prášek

315 Kč / ks
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení

Pro posílení funkce ledvin psů. Vhodné podávat při zánětu ledvin, při výskytu močových kamenů, při inkontinenci a při zánětu uší. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní přípravek pro posílení funkce ledvin psů. Vhodné podávat při zánětu ledvin, při výskytu močových kamenů (pomáhá při rozpadu struvitu), při inkontinenci a při zánětu uší. 

Ledviny našich psů jsou vystaveny mnoha, často škodlivým vlivům prostředí. Toto přetěžuje ledviny, které přebírají filtraci znečišťujících látek. Příznaků je mnoho, např. pes jí špatně, vypadá unaveně. Nejdříve byste měli uvažovat o detoxikaci ledvin svého psa vyloučením znečišťujících látek. 
 
Bellfor pro detoxikaci ledvin
Pečlivě sladěné bylinky v Bellfor Nierkraft pomáhají detoxikovat ledviny vašeho psa. Optimální konstituce detoxikačních orgánů je nejdůležitějším předpokladem funkce všech metabolických procesů, stavu kůže a srsti psa. 
 
Jak detoxikovat svého psa?
Přirozenou metodou je použití produktů Bellfor Nierkraft a Bellfor Immunn. Bylinné složky přípravku Bellfor Nierkraft podporují detoxikační procesy a odvádějí škodlivé látky z těla ven. Poté se doporučuje podávat přípravek Immunn, aby se podpořil imunitní systém vašeho psa. Na začátku podávání přípravku Nierkraft by poslední léčba měla být ukončena alespoň před třemi týdny. Kromě toho musí být pes zdravý a vyvážený. Aby toto bylo zajištěno, doporučujeme krmení produktů z našeho sortimentu Bellfor Schmaus. To zaručuje, že pes netrpí nedostatkem kvůli nesprávnému krmení. 

Aplikace:
Krmení by mělo být prováděno po dobu asi čtyř týdnů. 
Po detoxikaci ledvin doporučujeme přidávat do krmiva přípravek Bellfor Immun.

Složení: 
přeslička polní, březové listy, listy borovice, petržel, kořen marshmallow, zlatožlutá bylina, semena kopřivy, artyčok, zázvor

Čajová lžička odpovídá přibližně 3g.

Pokyny pro krmení
Hmotnost psa do 10 kg 10 kg až 20 kg 20 kg až 30 kg 30 kg až 40 kg 40 kg až 50 kg
Množství krmiva za den 1/2 čajové lžičky 1 čajovou lžičku 2 čajové lžičky 3 čajové lžičky 4 čajové lžičky

 

základní složky 
Surový protein 10,8%
Surový tuk 4,0%
vlákniny 12,5%
hrubý popel 8,0%
vlhkost 7,0%

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Posílení ledvin
Hmotnost: 0.08 kg
5
3x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
MP Avatar autora | 8.1.2023
objednala jsem na zkoušku, uvítala bych český popis a dávkování. Zatím nemůžu hodnotit užíváme krátce. Uvidíme po odběru krve
5
Avatar autora | 20.5.2022
Zatím ho používáme krátkou dobu, nemůžu hodnotit
5
Avatar autora | 9.4.2022
opravdu pomáhá