120g Shiimun Calm - při stresu a úzkosti - prášek

657 Kč / ks
Skladem (6 ks)
Možnosti doručení
Shiimun Calm je přírodní doplněk stravy, který pomáhá s úzkostí, nervozitou a nadměrným stresem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní doplněk stravy, který pomáhá vašemu psovi s úzkostí, nervozitou a nadměrným stresem. Obsahuje kvalitními ingredience a má vynikající účinnost.
Přípravek je vhodný pro každodenní přidávání do krmiva a vyznačuje se zvláště vysoce kvalitními ingrediencemi a vynikající účinností.

Proč je Shiimun Calm tak výjimečný?

Stejně jako u všech našich výrobků jsme i na Shiimun Calm kladli velký důraz na kvalitu surovin a záměrně se vyhýbali používání umělých přísad. Tímto způsobem zajišťujeme optimální stravitelnost doplňku stravy.
Houby Shiitake, které jsou po staletí ceněny zejména v tradiční čínské medicíně, jakož i další pečlivě vybrané ingredience, činí z Shiimun Calm dobře tolerovaný produkt a mohou vaše psy v extrémních situacích uklidnit.

Složení Shiimun Calm

Shiitake (20%):  Shiitake je považován za krále léčivých hub. Je bohatý na vitaminy B a měď . Tyto mikroživiny hrají důležitou roli v nervovém systému vašeho psa a pomáhají mu lépe se vypořádat se stresovými situacemi.
Pivovarské kvasnice (40%):  Díky živinám, které obsahuje, pivovarské kvasnice zlepšují regeneraci buněk a podporují tělo vašeho psa v mnoha chemických procesech.
Zelený čaj (10%):  Zelený čaj má uklidňující účinek a pomáhá působit proti nervozitě vašeho psa.
Slunečnicový prášek (10%):  Slunečnicový prášek se vyznačuje mimo jiné vysokým obsahem hořčíku. Hořčík snižuje uvolňování stresového hormonu kortizonu a pomáhá zklidňovat nervy vašeho psa v případě stresu a nervozity. 
L-tryptofan (10%):  L-tryptofan je esenciální aminokyselina, která má zklidňující účinek. 
Hmyzí protein (10%) Hmyzí protein přesvědčí komplexním profilem aminokyselin a poskytuje vašemu čtyřnohému miláčkovi díky vysoce kvalitnímu proteinu zdravý a účinný organismus.

Dobrá volba se Shiimunem Calmem

Nadměrný stres, nervozita a úzkost neovlivňují pouze chování vašeho psa, kromě toho mohou dokonce způsobit vážné zdravotní problémy. Nadměrný stres často způsobuje, že postižená zvířata trpí trávením, přestávají správně jíst, nebo se vyvinou problémy s jejich kůží a srstí.
S přípravkem Shiimun Calm jsme vyvinuli potravinový doplněk, který může stresovaným a úzkostným psům poskytnout cenné živiny a přispět tak ke zlepšení pohody nemocných zvířat.
Shiitun Calm s obsahem Shitake pomáhá vašemu miláčkovi snáze zvládat stresové situace a potlačuje úzkost a nervozitu zcela přirozeným způsobem.

Přednosti Shiimun Calm od Bellfor:

  • Dokáže uklidnit psa v extrémních situacích
  • Při nadměrném stresu (např. Silvestr)
  • Pomáhá při úzkosti
  • Bez umělých přísad
  • S obsahem Shitake a dalšími vybranými přírodními ingrediencemi
  • Jednoduché dávkování a dobrá kompatibilita
  • Vhodný pro psy a kočky
  • Vyvinuto ve spolupráci s veterináři

Složení:

40% pivovarské kvasnice (mleté), 20% Shitake (mleté), 10% zelený čaj Sencha (mleté), 10% slunečnicová semínka (mleté), 10% hmyzí bílkoviny (mleté), 10% L-tryptofan (prášek).

 

Podávání:

Pokyny pro krmení
Hmotnost psa do 2,5 kg 2,5-5 kg 5-10 kg 10-20 kg 20-30 kg 30-40 kg
Množství prášku  1/2 čajové lžičky  1 čajová lžička  1,5 čajové lžičky  2 čajové lžičky  2,5 čajové lžičky  3 čajové lžičky 

 

Analytické složky
Surový protein 34,76 %
Surový tuk 11,5 %
vlákniny 6,19 %
hrubý popel 4,42 %

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Shitake - Shiimun
Hmotnost: 0.12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: