80g Fitness - doplněk pro sportovní psy - prášek

315 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Přírodní doplněk stravy pro zvýšení výkonu a vytrvalosti sportovních psů a následná regenerace svalů po vysoké zátěži. Speciální výživa pro sportovní psy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Psí sport je stále více populární. Sportovní trénink psů, jako je Canicross, Agility přináší zábavu jak psům, tak jejich majitelům. Dokonce i když jsou sportovní psi spokojeni s pohybem a výzvami v soutěžích, sportovní program přináší vysílení pro tělo psů. Z tohoto důvodu je obzvláště důležité mít na zřeteli stravu těchto sportovních psů. Dostatečná zásoba živin je jen zřídka možná prostřednictvím normální stravy, z tohoto důvodu je důležité dodávat pro psí sportovce tyto speciální výživové doplňky. Samozřejmě, že nejde o to, abychom nasadili čtyřnohému sportovci nevhodné látky ke zvýšení výkonu. Doplňky stravy pro sportovní psy Bellfor jsou čistě přírodní přípravky, které zajišťují optimální zásobování živinami. To zvyšuje výkon psů a zároveň jim pomáhá rychleji se zotavit po sportovním výkonu.

Bellfor Fitness je vhodný pro

 • Lovecké psy
 • Husky
 • Služební psy
 • Psy cvičící agility
 • Psy cvičící Canicros
 • Všechny sportovně aktivní psy

Pouze optimálně regenerovaný pes může dosáhnout špičkového výkonu.
V případě dlouhodobého zvýšeného stresu je důležité vyhnout se nedostatku bílkovin v krvi. To lze zaručit pouze zvýšeným příjmem aminokyselin během cvičení. Pro krátkodobou expozici je příjem aminokyselin dostatečný přibližně jednu hodinu před tréninkem nebo soutěží. 
Bez ohledu na účinek dlouhodobé expozice, esenciální aminokyseliny podporují růst svalů a zvyšují odolnost v tréninku orientovaném na odpor. Zrychlené snížení stresových reakcí svalů (např. Bolest svalů nebo dočasná ztráta síly) aminokyselinami by nemělo být podceňováno.


Účinky cíleného příjmu aminokyselin v psí sporty

 • Podpora budování svalů
 • Zvýšení výkonu a vytrvalosti
 • Zabránění ztrátě svalové hmoty při vysokých požadavcích při tréninku
 • Stabilizace hladin glukózy v krvi během cvičení
 • Zrychlená náplň uhlovodíkových zásob po cvičení
 • Zrychlení regenerace

Jak pomáhá Bellfor Fitness Vašemu psovi
Jedinečná kombinace hmyzích bílkovin, banánového prášku a chia semen dodává aktivnímu psu důležité aminokyseliny, hořčík, omega-3 mastné kyseliny a rychle působící energii. Stravitelnost proteinu hmyzu je extrémně vysoká kvůli složitosti jeho aminokyselin. To snižuje zátěž amoniaku na těle. Pro sportovně aktivní psy je to velmi důležité, protože vysoká zátěž amoniakem snižuje výkon. 

Bellfor Fitness je optimální podpora vašeho psa, aby získal co nejvíce bílkovin z hmyzu  Protein získaný z larvy mouchy Hermetia illucens je charakterizován složitostí aminokyselin a vysokou stravitelností. Aminokyseliny jsou základními prvky bílkovin a tvoří tak základ všech tělesných látek. Jsou přirozeně dusíkaté a mají mnoho biologických funkcí. Aminokyseliny se tedy podílejí na tvorbě vlasů, kůže, kostí a dalších tělních tkání, protilátek, hormonů, enzymů a krve. 

Obecná charakteristika larvy Hermetia illucens: 
Moucha Hermetia illucens je v Severní Americe a Austrálii již velmi populární, jako hmyzí krmivo. 
Larvy mouchy Hermetia illucens mají vysoký obsah živin, protože ukládají do svého těla důležité minerály a bílkoviny. 
Kromě toho mají téměř dokonalý poměr vápníku k fosforu (2: 1), což snižuje riziko křivice.
Kromě toho má vysoký přirozený obsah kyseliny laurové, která je známá pro své antimikrobiální vlastnosti. 
 
Chia semena jsou nadprůměrná u antioxidantů, bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů. Navíc mají nejvyšší obsah omega-3 vůbec (více než 18 g na 100 g). Ale to není všechno: Chia semena obsahují desetkrát více omega-3 než losos, devětkrát více antioxidantů než pomeranče, čtyřikrát více železa než špenát, pětkrát více vápníku než plnotučné mléko, patnáctkrát více hořčíku než brokolice a čtyřikrát více vlákniny než lněné semínko. Semínka Chia také obsahují vitaminy A a B, draslík, bór, zinekkyselinu listovou a vitální aminokyseliny. Navíc semena chia jsou známa svou schopností vyrovnat rovnováhu elektrolytů a tekutin. 
 
Hořčík je v přírodní formě zahrnut v chia semínkách a banánu. Je nezbytný pro zdravé svalové a nervové funkce, protože hořčík je základní složkou energetického metabolismu všech svalových a nervových buněk. Organismus psa nemůže sám vyrábět hořčík. Proto musí být potřebné dávky 10 až 12 mg na kilogram tělesné hmotnosti denně podávány v krmivech. V psím sportu se vzrušení a úsilí spojují v trénincích a soutěžích, které se navíc doplňují rezervy hořčíku. 
 
Sušené banány jsou bohaté na kyseliny listovéfosforželezo, draslík, hořčík, mangan a měď, Jsou velmi dobře přijatelné pro většinu psů. Sušené banány obsahují mnoho stopových prvků a vyznačují se vysokou hustotou minerálů. Kromě toho obsahují přírodní fruktózu a vlákninu. Vzhledem k tomu, že organismus psa tráví banán poměrně pomalu, může spotřebovat dlouhou dobu dodanou energie. 
 

Složení:  
hmyzí bílkovina, banánový prášek, hořčík, bílá chia semínka

Použití: Lžíce je cca 8 g

10 dní před soutěží:

pokyny pro krmení
Hmotnost psa do 10 kg 10 kg až 20 kg 20 kg až 30 kg 30 kg až 40 kg 40 kg až 50 kg
Množství krmiva za den ¼ polévkové lžíce ½ polévkové lžíce ¾ lžíce 1 polévková lžíce 1½ polévkové lžíce


3 dny před soutěží:

pokyny pro krmení
Hmotnost psa do 10 kg 10 kg až 20 kg 20 kg až 30 kg 30 kg až 40 kg 40 kg až 50 kg
Množství krmiva za den ½ polévkové lžíce 1 polévková lžíce 1½ polévkové lžíce 2 polévkové lžíce 3 polévkové lžíce


10 dnů po soutěžích:

pokyny pro krmení
Hmotnost psa do 10 kg 10 kg až 20 kg 20 kg až 30 kg 30 kg až 40 kg 40 kg až 50 kg
Množství krmiva za den ¼ polévkové lžíce ½ polévkové lžíce ¾ lžíce 1 polévková lžíce 1½ polévkové lžíce

 

Analytické složky 
Surový protein 45,3%
Surový tuk 23,0%
vlákniny 12,4%
hrubý popel 5,6%
vlhkost 7,5%

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní psi
Hmotnost: 0.08 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: