Od 8.7.- 15.7. nebude možné z kapacitních důvodů přijímat všechny telefonní hovory. Využijte prosím e-maily, na které Vám bude co nejdříve zodpovězeno. Děkujeme za pochopení

50g Shiimun Vitalizer - vitalita psů - prášek

350 Kč / ks
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Shiimun Vitalizer je přírodní doplněk stravy, který byl vyvinut speciálně pro podporu plodnosti (reprodukční schopnosti) chovných psů a může také přispět ke zlepšení vitality starých a oslabených psů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní přípravek pro posílení imunity starých a oslabených psů, pro zlepšení plodnosti psů a fenek, který dodává vašemu psovi důležité vitamíny, minerály a aminokyseliny. Vysoce kvalitní ingredience a vynikající účinnost.

Proč je Shiimun Vitalizer tak výjimečný?

Stejně jako u všech našich výrobků jsme i na Shiimun Vitalizer kladli velký důraz na kvalitu surovin a záměrně se vyhýbali používání umělých přísad. Tímto způsobem zajišťujeme optimální stravitelnost doplňku stravy.
Houby Shiitake, které jsou po staletí ceněny zejména v tradiční čínské medicíně, jakož i další pečlivě vybrané ingredience, činí z Shiimun Skin dobře tolerovaný produkt.

Složení Shiimun Vitalizer

Shiitake (10%):  se používá v tradiční asijské medicíně k léčbě četných onemocnění. Mimo jiné je bohatý na zinek, vitaminy B, vitamín D a aminokyseliny, a tak poskytuje vašemu psovi cenné živiny pro zdravou pokožku a hustou srst.

Pivovarské kvasnice (10%)jsou zvláště bohaté na cenné aminokyseliny, vitaminy B a minerály, jako je zinek. Díky kombinaci všech těchto živin má také pozitivní vliv na kůži a srst vašeho psa.

Hmyzí protein (8%):  Bílkoviny jsou základním stavebním materiálem pro pokožku a vlasy. Hmyzí protein obsažený v Shiimun Skin poskytuje vašemu psovi všechny esenciální aminokyseliny. 

L-arginin HCL (45%):  Aminokyselina nezbytně důležitá pro psy, pro tvorbu oxidu dusnatého (NO). NO má rozšiřující účinek na cévy. To umožňuje zvýšený krevní oběh a tím lepší přísun živin do svalů. Tímto způsobem může arginin pomoci zvýšit výkon a vitalitu vašeho psa.

Výtažek z Macaa (25%):  Macaa pochází z And a byla díky své vysoké hodnotě hodnotných živin ceněna jako potravinářská a léčivá rostlina již asi 2 000 let. Jeho kořeny jsou mimo jiné připisovány pozitivním účinkům na duševní odolnost a fyzický výkon. O Macau se také říká, že má pozitivní vliv na plodnost.

Vitamin C (2%) Vitamin C je důležitý antioxidant, který pomáhá chránit tělo vašeho psa před škodlivými vlivy prostředí. Přiměřená zásoba vitamínu C je zvláště důležitá s ohledem na úspěšnou reprodukci a také u starších a oslabených psů.

Dobrá volba se Shiimunem Vitalizer

Se Shiimun Vitalizerem jsme vyvinuli speciální doplněk stravy pro psy, pomocí kterého můžete přispět ke zlepšení plodnosti a podpořit jak psy, tak fenky četnými hodnotnými živinami z hlediska chovu.

Současně je Shiimun Vitalizer vhodný pro pomoc psům, kteří jsou staří nebo jinak vyčerpaní, aby se stali životně důležitějšími, aktivnějšími a produktivnějšími.

Přednosti Shiimun Vitalizer od Bellfor:

  • Pro zlepšení plodnosti vašich chovných psů
  • Pro větší vitalitu ve stáří
  • Pro aktivního a efektivního psa
  • S houbami Shiitake a dalšími přírodními ingrediencemi
  • Bez umělých přísad
  • Snadné dávkování a dobře snášené
  • Vyvinuto společně s veterináři
  • Vhodný pro všechna psí plemena

Složení:

45% L-arginin (prášek), 25% kořen maca (mletý), 10% shiitake (mletý), 10% pivovarské kvasnice (mletý), 8% hmyzí bílkovina (černý voják létající larvy, prášek), 2% kyselina askorbová (prášek)

Podávání:

Pokyny pro krmení
Hmotnost psa do 2,5 kg 2,5-5 kg 5-10 kg 10-20 kg 20-30 kg 30-40 kg
Množství prášku  1/2 čajové lžičky  1 čajová lžička  1,5 čajové lžičky  2 čajové lžičky  2,5 čajové lžičky  3 čajové lžičky 

 

Analytické složky
Surový protein 57,56 %
Surový tuk 2,19 %
Vlákniny 1,04 %
Hrubý popel 2,03 %

Doplňkové parametry

Kategorie: Shitake - Shiimun
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: