250ml Vermin Healt - šampon na kožní parazity

560 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Šampon proti kožním parazitům, jako jsou blechy, klíšťata, nebo roztoči.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Napadení parazity je pro psa vysloveně nepříjemné a často spojené s rozsáhlými kožními problémy. Díky Bellfor Vermin Health můžete zabránit šetrným způsobem před napadením těchto dotěrných kožních parazitů.

Kožní paraziti jsou u psů velmi rozšíření

Ektoparaziti jako blechy, klíšťata a roztoči jsou u psů velmi rozšíření. Mnoho chovatelů tudíž z vlastní zkušenosti ví, s jakými potížemi může být pro psy napadení parazity spojeno. V teplých měsících roku se k tomu stávají závažným nebezpečím pro zdraví psů navíc i klíšťata, respektive nemoci, které klíšťata přenášejí.

Běžné prostředky proti parazitům s sebou nesou často rizika

Účinné předběžné ochranné opatření proti parazitům, a stejně tak včasné ošetření již stávajícího napadení jsou pro zdraví a duševní i fyzické blaho vašeho psa velmi důležité. Bohužel mnoho přípravků, které jsou k tomuto účelu k dostání, však zároveň představují pro zvíře riziko, a to kvůli obsaženým účinným látkám.

Aby se vyvarovalo zbytečnému zatížení organismu vašeho psa na základě chemických účinných látek, je tudíž dobré v rámci možností vsadit na přírodní alternativy, jako je náš šampon Vermin Health.

Proč je Bellfor Vermin Health šampon správná volba

U Bellfor Vermin Health šamponu jsme vyvinuli speciální výrobek péče z přírodních obsažených látek. Chemické složení šamponu zaručuje optimální snášenlivost přípravku. Zároveň tato speciální receptura slouží k vysoké účinnosti proti klíšťatům, blechám a roztočům, a stejně tak proti jejich larvám a jejich snůšce vajíček.

K obsaženým látkám našeho šamponu Bellfor Vermin Health patří kromě přírodních tenzidů i vybrané oleje a tuky, jako je například hmyzí tuk a výtažek z margosy.

Hmyzí tuk: který se získá z larev Hermetia illucens (mouchy černého vojáka), se vyznačuje svým obzvláště vysokým obsahem kyseliny laurové. Kyselina laurová je mastná kyselina se středním řetězcem, která je známá svojí odpuzující (odrazující) účinností na ektoparazity. Tím kyselina laurová rozhodujícím způsobem přispívá k tomu, že zabraňuje kožním parazitům takovým způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí a ke kůži.

Výtažek z margosy: se získává z částí stromu Zederach indický. Nejedná se přitom ovšem o nimbový olej, ale o naprosto odlišnou přírodní látku. Podobně jako kyselina laurová má i výtažek z margosy silně odpuzující účinek na obtížný hmyz, jako jsou roztoči, klíšťata a blechy. Tento vysoce kvalitní, přírodní výtažek tedy zároveň rozhodujícím způsobem přispívá i tomu, že Bellfor Vermin Health šampon spolehlivě zabraňuje napadení kožními parazity.

Jak vyhrát nad kožními parazity přírodními účinnými látkami

Vsaďte při boji s ektoparazity na osvědčený účinek našeho přírodního šamponu. Pečlivě vybrané obsažené látky zaručují optimální účinnost, aniž by se váš pes při tom vystavoval dalším rizikům na základě chemických výrobků.

Přehled nejdůležitějších výhod našeho šamponu Vermin Health pro psy:

  • složení bez parfémů a chemie
  • s vysoce kvalitními, pečujícími látkami
  • šetrný k životnímu prostředí a ke kůži
  • osvědčená účinnost díky kyselině laurové a výtažku z margosy
  • jednoduchá aplikace
  • spolehlivý proti klíšťatům, roztočům a blechám

Návod k použití: 

Naneste šampon na předem navlhčenou srst, vmasírujte rovnoměrně šampon a opláchněte chlupy vodou. Opakujte tento postup podruhé. Nechte nyní šampon pro psy působit na srsti 5-10min a pečlivě opláchněte čistou vodou. Používejte 2x týdne. Poté stačí používat šampon jednou týdně.

Vyhněte se oblasti úst a očí. Pouze na vnější použití. Před použitím protřepejte!

Složení:

Olivový olej, laktóza, kokosový olej, přírodní povrchově aktivní látky, emulgátor, hmyzí tuk, med, glycerin, extrakt z margosy, arganový olej, neoi, rozmarýnový olej, levandulový olej, vitamin E, voda.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůže a srst
Hmotnost: 0.25 kg
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
GB Avatar autora | 10.3.2024
Výborný, sice trochu dražší, ale jinak super, pomohl