Od 8.7.- 15.7. nebude možné z kapacitních důvodů přijímat všechny telefonní hovory. Využijte prosím e-maily, na které Vám bude co nejdříve zodpovězeno. Děkujeme za pochopení

250ml Myko Healt - šampon na mykózu

550 Kč / ks
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Šampon pro psy s mykózou (kožní plíseň)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kožní plíseň u psů vede mimo jiné k silnému pocitu svědění a zánětům kůže. Navíc může dojít k vypadání chlupů na určitých místech ve formě kruhu a na těchto zarudlých, lysých místech se  často tvoří i nadměrně lupy.

Kožní plíseň je krajně nakažlivá. Přenos probíhá díky plísňovým pórům, které se dostanou na tělo psa a kde se mohou velmi rychle množit.

Kožní plíseň se u psů vyvolá různými dermatofyty. Je důležité včas zahájit léčbu, a to nejen kvůli tomu, že jsou plísňové infekce velmi nakažlivé.

Včas zahájená léčba je pro takto postižená zvířata velmi důležitá. Používají se mimo jiné přípravky aplikované zevně, a stejně tak antimykotika, které se psovi podávají jako injekce, nebo orálně.

Myko-Health šampon pro psy pro léčebnou péči

Léčba plísňové infekce se může rozhodně táhnout i několik týdnů. Aby se zabránilo další infekci, je důležité zničit plísňové póry v okolí pomocí rozsáhlých hygienických opatření.

Nehledě na to, doporučujeme doprovodnou léčebnou péči s naším šamponem pro psy. Vysoce kvalitní oleje, jako je olivový olej a kokosový olej, a stejně tak přírodní tenzidy se postarají o to, že náš šampon nebude kůži vašeho psa, která je už tak zatížena, více namáhat.

Navíc šampon obsahuje 0,3% climbazolu, který, jak je známo, působí fungistaticky a má antimykotické účinky a z tohoto důvodu je obsažený i v šamponu proti lupům pro lidi.

Přehled výhod Myko Health šamponu pro psy:

  • dobrá snášenlivost kůže s přípravkem
  • bez umělých aromatických látek
  • snadné nanesení
  • 0,3% climbazolu (bílý krystalický prášek používaný jako velmi účinný prostředek proti lupům)
  • šetrné čištění silně namáhané kůže
  • perfektní pro doprovodnou léčebnou péči

Návod k použití: 

Navlhčete srst, vmasírujte rovnoměrně šampon a opláchněte chlupy vodou. Opakujte tento postup podruhé. Nechte nyní šampon pro psy působit na srsti 5-10min a pečlivě opláchněte čistou vodou. Používejte 2x týdne. Poté stačí používat šampon jednou týdně.

Vyhněte se oblasti úst a očí. Pouze na vnější použití. Před použitím protřepejte!

Složení:

Olivový olej, kokosový olej, glycerin, emulgátor, med, laktóza, vitamin E, voda, přírodní povrchově aktivní látky, klimbazol, citron.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůže a srst
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: