120g Shiimun Slim - udržení hmotnosti - prášek

657 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Shiimun Slim je přírodní, účinný doplněk stravy pro udržení správné hmotnosti a ideální po kastraci. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní doplněk, který pomáhá vašemu psovi ke snížení hmotnosti. Vhodné podávat pro pejsky po kastraci, kteří bojují s nadváhou.
Přípravek je vhodný pro každodenní přidávání do krmiva a vyznačuje se zvláště vysoce kvalitními ingrediencemi a vynikající účinností.

Proč je Shiimun Slim tak výjimečný?

Bohužel je obezita u psů velmi rozšířená, proto velmi důležité, abyste jste zajistili, aby Váš pes získal co nejdříve normální váhu. Abychom vás v tom podpořili, vyvinuli jsme Shiimun Slim, snadno stravitelný dietní prášek vyrobený z přírodních ingrediencí. Stejně jako u všech našich výrobků jsme i na Shiimun Slim kladli velký důraz na kvalitu surovin a záměrně se vyhýbali používání umělých přísad. Tímto způsobem zajišťujeme optimální stravitelnost doplňku stravy.

Jel-li pes příliš tlustý, vede to nejen k výrazně horší kvalitě života, ale v mnoha případech také ke snížení průměrné délky života. Abyste se toho vyvarovali, je nezbytné podávat kvalitní stravu s vhodnými doplňky stravy jako je Shiimun Slim.

Složení Shiimun Slim

Psyllium plevy (50%) Psyllium plevy bobtnají v žaludku psa a zajišťují tak lepší pocit sytosti. Podporují také střevní flóru a tím snižují vstřebávání kalorií obsažených v potravinách. Vysoký obsah vlákniny v plevách psyllium navíc pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi.

Shiitake (25%):  Shiitake je považován za krále léčivých hub. Prášek Shiitake je proto ideální přísadou pro Shiimun Slim a přirozeným způsobem přispívá k podpoře hubnutí vašeho psa
Maitake prášek (48%):  Maitake je v Japonsku a Číně ceněn jako jedlá a léčivá houba již více než 5 000 let. Mezitím byl účinek houby, známé také jako houba obecná, předmětem mnoha studií.

Díky mnoha hodnotným živinám může maitake jako přísada do Shiimun Slim významně přispět ke zdravému a udržitelnému snižování hmotnosti.

Kopřiva (5%):  Bylina kopřivy má čistící a dehydratační účinek a také stimuluje metabolismus tuků. Proto by neměl chybět jako přísada do našeho dietního prášku pro psy
Spirulina (2%):  Spirulina obsažená v Shiimun Slim se vyznačuje svým vysokým obsahem bílkovin, a tím pomáhá se silným sytícím účinkem, aby se zabránilo chutě vašeho psa. 
Hmyzí protein (2%) Hmyzí protein přesvědčí komplexním profilem aminokyselin a poskytuje vašemu čtyřnohému miláčkovi díky vysoce kvalitnímu proteinu zdravý a účinný organismus.  Obsahuje také polyaminosacharid chitosan, známý jako blokátor tuků.

Kdy podávat Shiimun Slim od Bellfor:

  • Obézním psům všech plemen
  • Pro kastrované psy, bojující s nadváhou
  • Jednoduché dávkování a dobrá kompatibilita
  • Vhodný pro všechny psy
  • Vyvinuto ve spolupráci s veterináři

Složení:

50% plevy psyllium, 25% shiitake (mletý), 15% maitake (mletý), 5% bylina kopřivy (mletý), 2% spirulina (prášek), 1% hmyzí protein (larva černého vojáka, prášek).

 

Podávání:

1AL (aplikační lžička) odpovídá 1g. Přidejte 20 ml vody do každé aplikační lžíce a nechte 5 minut nabobtnat

Pokyny pro krmení
Hmotnost psa do 2,5 kg 2,5-5 kg 5-10 kg 10-20 kg 20-30 kg 30-40 kg
Množství prášku  1/2 čajové lžičky  1 čajová lžička  1,5 čajové lžičky  2 čajové lžičky  2,5 čajové lžičky  3 čajové lžičky 

 

Analytické složky
Dusíkaté látky 14,72 %
Surový tuk 2,13 %
Vlákniny 41 %
Hrubý popel 4,88 %

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Shitake - Shiimun
Hmotnost: 0.12 kg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IH Avatar autora | 30.6.2023
Ještě nevím,mám ho jen týden.Psovi to chutná.Asi zatím nezhubla,je ještě brzy