120g Shiimun Skin - pro zdravější kůži a srst - prášek

657 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Shiimun Skin je přírodní doplněk stravy, který pomáhá s problémy s kůží a srstí, jako jsou lupy, suchá kůže, matná srst nebo vypadávání chlupů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní přípravek zdravou kůži a hedvábně lesklou srst, při problémech s pokožkou, srstí, při svědění, nebo výskytu lupů u psů. Bez chemie a umělých přísad. Vysoce kvalitní ingredience a vynikající účinností.

Problémy s kůží a srstí, jako jsou lupy, suchá kůže, matná srst nebo vypadávání chlupů, nejsou u psů neobvyklé. Mimo jiné mohou být způsobeny nedostatkem důležitých živin a potravinovými alergiemi a postupem času se obvykle zhoršují.

Proč je Shiimun Skin tak výjimečný?

Stejně jako u všech našich výrobků jsme i na Shiimun Skin kladli velký důraz na kvalitu surovin a záměrně se vyhýbali používání umělých přísad. Tímto způsobem zajišťujeme optimální stravitelnost doplňku stravy.
Houby Shiitake, které jsou po staletí ceněny zejména v tradiční čínské medicíně, jakož i další pečlivě vybrané ingredience, činí z Shiimun Skin dobře tolerovaný produkt.

Složení Shiimun Skin

Shiitake (20%):  se používá v tradiční asijské medicíně k léčbě četných onemocnění. Mimo jiné je bohatý na zinek, vitaminy B, vitamín D a aminokyseliny, a tak poskytuje vašemu psovi cenné živiny pro zdravou pokožku a hustou srst.

Pivovarské kvasnice (15%)jsou zvláště bohaté na cenné aminokyseliny, vitaminy B a minerály, jako je zinek. Díky kombinaci všech těchto živin má také pozitivní vliv na kůži a srst vašeho psa.

Šípek (12%):  je skutečným přírodním produktem, který vašemu psovi poskytuje vitamín C a další cenné mikroživiny.

Hmyzí protein (10%):  Bílkoviny jsou základním stavebním materiálem pro pokožku a vlasy. Hmyzí protein obsažený v Shiimun Skin poskytuje vašemu psovi všechny esenciální aminokyseliny. 

Mrkev (8%):  je bohatá na vitamíny a podporuje zdravé trávení, což má nepřímý pozitivní vliv na vzhled kůže a kožešiny.

Spirulina (6%) obsahuje nejen velké množství bílkovin, ale také velké množství enzymů, vitamínů a minerálů. Kromě toho má Spirulina zvláště vysoký obsah beta-karotenu, který může přispívat ke zdravému vzhledu a vyšší elasticitě pokožky.

Sezam (3%):  poskytuje vašemu psovi vitamín E, různé vitaminy B a důležité minerály, jako je hořčík, měď a zinek .

Syrovátkový prášek (26%):  Syrovátkové proteiny mají vysokou biologickou hodnotu a poskytují vašemu čtyřnohému příteli důležité stavební materiály pro tvorbu nových kožních buněk a zdravý růst jejich srsti.

Dobrá volba se Shiimun Skin

Problémy s kůží a kožešinami, jako jsou lupy, suchá kůže, matná srst nebo vypadávání vlasů, nejsou u psů neobvyklé. Mimo jiné mohou být způsobeny nedostatkem důležitých živin a potravinovými alergiemi a postupem času se obvykle zhoršují.

Se Shiimun Skin jsme vyvinuli přírodní výživový doplněk, který je vhodný zejména pro psy postihující problémy s kůží a srstí 

Přednosti Shiimun Skin od Bellfor:

  • Dává srsti nový lesk
  • Při suché kůži
  • Při velkém výskytu lup
  • Při nadměrném pelichání
  • Bez umělých přísad
  • S obsahem Shiitake a dalšími vysoce kvalitními přírodními ingrediencemi
  • Snadné dávkování a dobře snášené
  • Vhodné pro všechna plemena
  • Vyvinuto společně s veterináři

Složení:

26% syrovátkový prášek (mletý), 20% shiitake (mletý), 15% pivovarské kvasnice (mletý), 12% šípek (mletý), 10% hmyzí protein (mletý), 8% mrkev (mletý), 6% spirulina (mletý), 3 % Sezamová semínka (loupaná).

Podávání:

Pokyny pro krmení
Hmotnost psa do 2,5 kg 2,5-5 kg 5-10 kg 10-20 kg 20-30 kg 30-40 kg
Množství prášku  1/2 čajové lžičky  1 čajová lžička  1,5 čajové lžičky  2 čajové lžičky  2,5 čajové lžičky  3 čajové lžičky 

 

Analytické složky
Surový protein 24,52 %
Surový tuk 4,71 %
Vlákniny 6,35 %
Hrubý popel 3,78 %

Doplňkové parametry

Kategorie: Shitake - Shiimun
Hmotnost: 0.12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: