100g Hunh Kitten - kuřecí konzerva pro koťata

39 Kč / ks
Skladem (18 ks)
Možnosti doručení

Konzerva pro koťata s extra čerstvým kuřecím masem. Zajišťuje zdravé trávení a lesklou srst. Žádná přidaná barviva, chutě ani konzervační látky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky našemu chutnému krmivu pro koťata s obsahem kuřecího masa se přechod od mateřského mléka na pevnou stravu podaří velmi dobře. Toto vysoce kvalitní krmivo vyživí od samého počátku vaši dospívající kočku všemi živinami, které jsou důležité pro zdravý vývoj.

Čím jsou naše masové konzervy s kuřecím tak zvláštní?

U mladých koček je obzvláště důležité, aby jejich krmivo obsahovalo, v dostatečném množství, vysoce kvalitní proteiny a potřebné množství taurinu. Kromě toho, aby také vykazovalo vyvážený poměr mezi vápníkem a fosforem.

U našeho krmiva pro koťata s kuřecím masem se můžete spolehnout na to, že tomu tak je. Toto krmivo neobsahuje ani obiloviny ani jiné složky, které by byly pro vyhovující výživu vaší dospívající kočky nevhodné.

I love my cat mokré krmivo pro koťata s kuřecím masem podporuje zdravý růst a postará se o šťastnou a vitální kočku, která bude své krmivo milovat.

Proč je toto krmivo pro kočky tou správnou volbou?

Podřadné jídlo, jehož složení nezohledňuje přirozené nutriční potřeby koček, povede dříve či později k řadě zdravotních problémů.

Stále více koček trpí důsledky nedostatečného krmení, které se může projevit mimo jiné ve formě zažívacích potíží, přetížení ledvin a kůže.

S naším krmivem pro kočky s kuřetem můžete pomoci zajistit, aby byl váš čtyřnohý přítel ušetřen takových nemocí. Protože pečlivě vyvážené složení vysoce kvalitních surovin činí krmivo pro kočky nejen chutné, ale také velmi stravitelné.

Výhody prémiového krmiva s hmyzím proteinem 

  • Spousta kuřete, jako vysoce kvalitního zdroje bílkovin
  • Bez obilí a jiných nevhodných přísad
  • Přírodní ingredience pro vyvážené krmení
  • Zdravá strava i pro staré kočky
  • Optimální podpora pro dlouhý a životně důležitý život koček

Zdravé masové konzervy pro koťata 

Spolehněte se na prokázanou kvalitu výrobků "I love my Cat". Objednejte si naše zdravé masové konzervy s kuřetem přímo online a nechejte si kvalitní kočičí krmivo pohodlně doručit domů.

Jsme si jisti, že vaše kočka bude také milovat naše chutné konzervy s kuřecím masem.

Složení:  
Kuře (65% - kuřecí maso, kuřecí srdce, kuřecí játra), minerály 1%, lososový olej 0,4%, inulin 0,2% (zdroj pro FOS), lněný olej 0,1%

Pokyny pro krmení

Nastavte množství jídla podle věku, plemene a váhy vaší kočky. Rozdělte množství jídla na 2 jídla denně a vždy poskytněte čerstvou vodu. 

S přírodními antioxidanty. Minimální doba použitelnosti, číslo šarže a číslo schválení: viz balení. Skladujte pokud možno na chladném, suchém a tmavém místě.

Pokyny pro krmení
Hmotnost kočky  1-2 kg 2-3 kg 3-4 kg 4-6 kg 6-8 kg
Množství krmiva za den 80-130g 130-170g 170-200g 200-270g 270-325g

 

Analytické složky
 Surový protein  11%
 Surový tuk  9%
 Surová vláknina  0,5%
 Hrubý popel  2%
 Vlhkost  75%
 Vápník  0,34%
 Fosfor  0,32%

  

Vitamíny
 Taurin  1500 mg
 Vitamín D3  127 IU
 Měď (jako síran měďnatý)  1 mg
 Zinek (jako monohydrát síranu zinečnatého)  15 mg
 Mangan (jako monohydát síranu manganatého II)  3 mg
 Jód (jako jodičnan vápenatý, bezvodný)  0,5 mg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: