Od 8.7.- 15.7. nebude možné z kapacitních důvodů přijímat všechny telefonní hovory. Využijte prosím e-maily, na které Vám bude co nejdříve zodpovězeno. Děkujeme za pochopení

1,2kg Lachs - losos, granule pro kočky

272 Kč / ks
Skladem (10 ks)
Možnosti doručení

Kompletní vyvážené krmivo pro kočky s příchutí lososa. Podporuje správnou funkci střev, podporuje zdravou pokožku a srst. Pomáhá snížit zápach z výkalů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní vyvážené krmivo pro kočky s příchutí lososa. Podporuje správnou funkci střev, podporuje zdravou pokožku a srst. Pomáhá snížit zápach z výkalů. Podporuje zdravé trávení, silný imunitní systém a stabilní kosti. Nezatěžuje ledviny.

Díky čemu jsou granule s lososem tak zvláštní?

Správná výživa je nezbytná pro zdraví a vitalitu vaší kočky. Granule od "Miluji svou kočku" obsahuje 46,5% lososa, a tak optimálně poskytuje vašemu čtyřnohému miláčkovi živočišnou bílkovinu.

Současně granule pro kočky neobsahuje žádné obilí. Místo toho obsahuje více kompatibilních uhlohydrátů, jako jsou brambory a hrách. Díky tomu je vysoce kvalitní suché krmivo s lososem stravitelnější a zvláště chutné.

Kromě toho krmivo obsahuje lněná semínka a lososový olej s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin, které hrají důležitou roli ve zdraví vaší kočky. Zdravé ovoce a chutná zelenina, jako sušená jablka, banány a mrkev poskytnou cenné vitamíny a minerály.

Proč je toto suché krmivo pro kočky tou správnou volbou?

U koček jsou také běžné zdravotní problémy, jako jsou alergie na krmivo, kožní problémy a poruchy trávení. Za vzniklé potíže často stojí nevhodné složení krmiva.

S granulemi "Miluji svou kočku" zajistíte, aby vaše kočka dobře snášela své jídlo. Vysoce kvalitní krmivo pro kočky přesvědčí pečlivě vybranými ingrediencemi a promyšlenou recepturou, tím je zaručena vyvážená strava.

Chutné granule "Miluji svou kočku" je ideální volbou pro majitele koček, kteří si uvědomují hodnotu kvality. Tyto granule poskytují vaší kočce správné živiny ve správném množství. Podporuje zdravé trávení, silný imunitní systém a stabilní kosti. Nezatěžuje ledviny a podporují zdravou kůži a srst.

S tímto suchým krmivem s lososem bez problémů zaručíte vaší kočičce dlouhý kočičí život.

Výhody prémiového suchého krmiva s lososem:

  • Vysoké procento lososa
  • Bezobilné, bezlepkové složení
  • Obsahuje vysoce kvalitní omega-3 mastné kyseliny
  • Vynikající zelenina a zdravé ovoce
  • Obsahuje spirulinu
  • Podporuje zdraví a funkci střev
  • Podporuje dobrou kvalitu pokožky a srsti
  • Pomáhá snížit zápach výkalů

Složení:  
Sušený losos (26,5%), čerstvý losos (20%), hrášek (12%), drůbeží tuk, sušené brambory (9%), bramborový škrob (9%), sušená řepná dužinapivovarské kvasnice, hydrolyzovaná kuřecí játra, sušený rohovník, lososový olejinulin (zdroj FOS), lněný olej, sušená mrkev (0,15%), sušené rajče (0,15%), sušené jablko (0,15%), sušené mango (0,15%), sušené švestky (0,15%), sušený banán (0,15%), spirulina (0,15%), brusinka (0,15%), celer (0,15%).

Pokyny pro krmení

Nastavte množství jídla podle věku, plemene a váhy vaší kočky. Rozdělte množství jídla na 2 jídla denně a vždy poskytněte čerstvou vodu. 

S přírodními antioxidanty. Minimální doba použitelnosti, číslo šarže a číslo schválení: viz balení. Skladujte pokud možno na chladném, suchém a tmavém místě.

pokyny pro krmení
Hmotnost kočky  2 kg 3 kg 4 kg 5 kg 6 kg 7 kg
Množství krmiva za den 20-35g 30-50g 35-60g 40-70g 45-75g 50-85g

Více jak 8kg váhy kočky: krmte 7-11g na kilogram tělesné hmotnosti vaší kočky.

Analytické složky
 Hrubý protein  32,0%
 Surový tuk  18,0%
 Surová vláknina  3,8%
 Hrubý popel  7,5%
 Vápník  1,5%
 Fosfor  1,2%
 Omega 3 mastné kyseliny  0,9%
 Omega 6 mastné kyseliny  2,1%
 Použitelná energie  3775 kcal/kg ME

  

vitamíny
 Vitamin A  18 000 IU
 Vitamín D3  1800 IU
 Vitamin E  500 IU
 Měď   5 mg
 Zinek  75 mg
 Železo  80 mg
 Mangan  30 mg
 Jod  1,5 mg
 Selen  0,1 mg

 

aminokyseliny
 Extrakt z Yucca Schidigera  200 mg
 taurin  2000 mg

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro kočky
Hmotnost: 1.2 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
LN Avatar autora | 14.10.2023
kočky to nežerou