50g Shiimun Gastro - prášek

Novinka Tip
Značka: Bellfor
350 Kč
Skladem (1 ks)
Shiimun Gastro je přírodní doplněk stravy, který pomáhá vašemu psovi s problémy s trávením, jako je nadýmání, průjem, pálení žáhy a další onemocnění

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek je vhodný pro každodenní přidávání do krmiva a vyznačuje se zvláště vysoce kvalitními ingrediencemi a vynikající účinností.Prášek podporuje zdravé trávení vašeho psa.

Problémy s trávením, jako je nadýmání, průjem, pálení žáhy a další onemocnění, vážně omezují kvalitu života vašeho psa. Z dlouhodobého hlediska jsou nejen nepříjemné, ale mohou mít také vážné zdravotní následky.

Proč je Shiimun Gastro tak výjimečný?

Stejně jako u všech našich výrobků jsme i na Shiimun Gastro kladli velký důraz na kvalitu surovin a záměrně se vyhýbali používání umělých přísad. Tímto způsobem zajišťujeme optimální stravitelnost doplňku stravy.
Houby Shiitake, které jsou po staletí ceněny zejména v tradiční čínské medicíně, jakož i další pečlivě vybrané ingredience, činí z Shiimun Calm dobře tolerovaný produkt.

Složení Shiimun Gastro

Shiitake (20%): Shiitake houby bohaté na živiny, které již dlouho dobu hrály důležitou roli v tradiční přírodní medicíně v Japonsku a Číně. Je známo, že stimulují trávení a mají pozitivní vliv na střevní flóru. Můžete například pomoci svému psovi s pálením žáhy, plynatostí, s průjmem, nebo zácpou.

Řebříček (15%): Řebříček je klasická léčivá rostlina, která má mimo jiné antispasmodické účinky a může být použita pro trávicí potíže.

Anýz (15%): podporuje efekt shiitake pro nadýmání.

Meduňka (15%): byla již ve středověku oceňována jako přírodní lék. Klasická léčivá bylina stimuluje chuť k jídlu a může pomáhat proti nadýmání a žaludečním křečím.

Šalvěj (10%): podporuje zdravé trávení vašeho psa a může pomáhat proti průjmům, zácpě, plynu a ztrátě chuti k jídlu.

Řeřicha (10%): bohatá na živiny poskytuje vašemu psovi důležité vitamíny a stimuluje trávení.

Kurkuma (10%): stimuluje produkci žluči. To podporuje trávení a působí proti nadýmání a zácpě u vašeho psa.

Heřmánek (5%): Heřmánek je jednou z nejznámějších léčivých rostlin v Evropě. Podporuje zdraví střev, působí proti bolesti žaludku a může také pomoci vašemu psovi s nadýmáním a pálením žáhy.

Dobrá volba se Shiimunem Calmem

Nadměrný stres, nervozita a úzkost neovlivňují pouze chování vašeho psa. Kromě toho mohou dokonce způsobit vážné poškození zdraví. Nadměrný stres často způsobuje, že postižená zvířata trpí trávením, přestávají správně jíst, nebo se vyvinou problémy s jejich kůží a srstí.
S přípravkem Shiimun Calm jsme vyvinuli potravinový doplněk, který může stresovaným a úzkostným psům poskytnout cenné živiny a přispět tak ke zlepšení pohody postižených zvířat.
Shiitun Calm s obsahem Shitake pomáhá vašemu pejskovi snáze zvládat stresové situace a potlačuje úzkost a nervozitu zcela přirozeným způsobem.

Přednosti Shiimun Gastro od Bellfor:

  • Podporuje zdravé trávení
  • Povzbuzuje chuť k jídlu
  • Pokud pes nadměrná pojídá trávu
  • Bez umělých přísad
  • S přírodními ingrediencemi v prvotřídní kvalitě
  • Vyvinuto ve spolupráci s veterináři
  • Pro psy všech věkových skupin a plemen
  • Snadné dávkování
  • Vysoká stravitelnost

Složení:

20% Shiitake (mletý), 15% řebříček (mletý), 15% anýzu (mletý), 15% meduňka, 10% šalvěj, 10% řeřicha, 10% kurkuma, 5 % Heřmánek (mletý).

Podávání:

Pokyny pro krmení
Hmotnost psa do 2,5 kg 2,5-5 kg 5-10 kg 10-20 kg 20-30 kg 30-40 kg
Množství prášku  1/2 čajové lžičky  1 čajová lžička  1,5 čajové lžičky  2 čajové lžičky  2,5 čajové lžičky  3 čajové lžičky 

 

Analytické složky
Surový protein 9,72 %
Surový tuk 3,51 %
Vlákniny 3,26 %
Hrubý popel 2,76 %

Doplňkové parametry

Kategorie: Shitake - Shiimun
Hmotnost: 0.05 kg