30ml Analdrusen - ochranná mast na anální žlázy

Značka: Bellfor
470 Kč
Objednáno

Analdrusen mast pomáhá předcházet problémům s análními žlázami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Analdrusen mast je přírodní léčivý přípravek. Je vhodná pro vnější použití a pomáhá předcházet problémům s análními žlázami.

Čím je Analdrusen mast tak zvláštní?

Vysoce kvalitní léčivý přípravek obsahuje unikátní kombinaci vybraných surovin, které dávají masti antibakteriální, protizánětlivý a vyživující účinek.
Hmyzí tuk z larev černého vojáka má vysoký obsah kyseliny laurové a má protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti.
Včelí vosk je bohatý na důležité mastné kyseliny, minerály a vitamíny, stejně jako další mikroživiny. Přispívá k regeneraci kůže v proleženinách.
Měsíček poskytuje pokožce vašeho psa aktivní složky, které podporují tvorbu nových buněk a bojují proti zánětlivým procesům. Navíc karotenoidy obsažené v měsíčku zlepšují pružnost kůže.
Kokosový olej se stará o suchou a popraskanou pokožku.
Nerafinované pravé bambucké máslo je z dobrého důvodu jednou z nejběžnějších surovin pro kosmetické výrobky, které mají hydratovat pokožku. Poskytuje vodotěsný, prodyšný film na kůži vašeho psa.
Kyselina hyaluronová je schopna skladovat velké množství vody. Jako složka naší masti Liegeschwielen zlepšuje pružnost pokožky vašeho psa.

Proč je naše mast Analdrusen tou správnou volbou?

Anální žlázy jsou umístěny vlevo a vpravo na konečníku. Vytvářejí sekreci, která slouží ke značkování teritória. U zdravých psů se vyprazdňují při stolici.
Může se však stát, že se anální žlázy, nebo anální váčky, v nichž se shromažďuje sekrece, ucpou. Výsledkem je, že se již nemohou sami vyprázdnit, nebo se dokonce váčky zanítí
Proto jsme vyvinuli produkt, pomocí kterého můžete jemně vyživovat kůži konečníku vašeho psa, která účinně působí proti problémům s análními žlázami.

Výhody masti Analdrusen: 

  • Jednoduchá aplikace
  • Přírodní aktivní složky
  • Žádné umělé přísady
  • Vhodné pro všechna plemena
  • Vysoká účinnost
  • Pečlivě vybrané ingredience
  • Dobrá kompatibilita s kůží

Použití:

Aplikujte mast na postižené místo 1xdenně, dokud se neobnoví normální stav. Cca po 14 dnech záněty zmizí

Složení:

Hmyzí tuk, bambucké máslo, kokosový tuk, měsíček, včelí vosk, propolis, oxid zinečnatý, mořské řasy, vitamin E, vitamin C, kyselina hyaluronová, olej z pupalkové oleje, kadidlo.
Poznámka : Skladujte v chladu a tmě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochranná mast
Hmotnost: 0.3 kg